26 پروژه بهداشتی، درمانی و آموزشی دزفول به بهره برداری رسید

26 پروژه بهداشتی، درمانی و آموزشی دزفول به بهره برداری رسید

تیکا/خوزستان با حضور وزیر بهداشت 26 پروژه بهداشتی، درمانی و آموزشی در دزفول به بهره برداری رسید.

با حضور دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت ظهر امروز (17 بهمن ماه) و به مناسبت دهه فجر 26 پروژه بهداشتی، درمانی و آموزشی در دزفول افتتاح شد.

به گزارش تیکا، پروژه مرکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی شهدای سردشت با 2700 مترمربع مساحت و 600 میلیارد ریال به بهره برداری رسید. این مرکز دارای 10 تخت بیمار تحت نظر، رادیولوژی، آزمایشگاه، داروخانه و حضور پزشک متخصص به صورت پاره وقت است.

همچنین امروز در این مراسم از دستگاه گامااسپکت بیمارستان گنجویان با ارزش 180 میلیارد ریال، پروژه توسعه و نوسازی زیرساخت خدمات الکترونیک به ارزش 42 میلیارد ریال، پروژه های هتلینگ بیمارستان بزرگ دزفول با 1400 مترمربع مساحت و 100 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

فاز اول دانشکده پزشکی این دانشگاه نیز به بهره برداری و کلنگ زنی فاز دوم این دانشکده انجام شد. در مجموع این پروژه ها 3970 مترمربع مساحت و 600 میلیارد اعتبار هزینه می شود.

همچنین ساختمان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با یک هزار و 343 مترمربع مساحت و 270 میلیارد ریال اعتبار پروژه پاویون پزشکان بیمارستان بزرگ دزفول با 977 مترمربع مساحت و 47 میلیارد ریال اعتبار، ساختمان تشکل های دانشجویی و مرکز آزمون الکترونیک با 616 مترمربع مساحت و 90 میلیارد ریال اعتبار، بخش ERCP بیمارستان بزرگ دزفول با 50 مترمربع مساحت و 65 میلیارد ریال، آزمایشگاه کشت سل با 144 مترمربع مساحت و 13 میلیارد ریال اعتبار، پروژه مجتمع زنجیره ای سرمای مرکز بهداشت دزفول با 150 مترمربع مساحت و 11 میلیارد ریال اعتبار، بازسازی کامل آشپزخانه بیمارستان بزرگ دزفول با 990 مترمربع مساحت و 7 میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسید.

بازسازی کامل آزمایشگاه مرکز بهداشت دزفول با 500 مترمربع مساحت و 17 میلیارد ریال اعتبار، تامین دستگاه پت سی تی مرکز امام حسن مجتبی(ع) به عنوان اولین دستگاه در جنوب غرب کشور با 900 میلیارد ریال اعتبار و دستگاه سی تی آنژیوگرافی مرکز امام حسن مجتبی(ع) با 100 میلیارد ریال نیز افتتاح شد.

پروژه مجتمع سوانح سوختگی قمر بنی هاشم(ع) با 2 اتاق عمل، 10 تخت بستری، درمانگاه سوختگی و چهار تخت BICU با یک هزار و 800 مترمربع مساحت و 450 میلیارد ریال اعتبار، پروژه سرای دانشجویی پسرانه با 6 هزار و 540 مترمربع مساحت و 700 میلیارد ریال اعتبار با ظرفیت 400 دانشجو، خانه بهداشت بنوت با 115 مترمربع مساحت و 14 میلیارد ریال اعتبار، خانه بهداشت شهید کریمی با 115 مترمربع مساحت و 13 میلیارد ریال اعتبار، مرکز خدمات جامع سلامت حاج عبدالرضا سبک خیز با 295 مترمربع مساحت و 11 میلیارد ریال اعتبار، خانه بهداشت شیرین آب با 115 مترمربع مساحت و 13 میلیارد ریال اعتبار، خانه بهداشت انجیرک با 85 مترمربع مساحت و 11 میلیارد ریال اعتبار، خانه بهداشت انقلاب با 85 مترمربع مساحت و 11 میلیارد ریال اعتبار و خانه بهداشت شهید مطهری با 85 مترمربع مساحت و 11 میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسیدند.

در اجرای برخی از پروژه های به بهره برداری رسیده خیرین سلامت مشارکت داشته اند. همچنین پروژه های مرکز مهارت های بالینی، اورژانس شهری دژپل و پایگاه اورژانس جاده ای گروه گلستانی توسط خیرین در حال ساخت هستند.

به گزارش تیکا، وزیر بهداشت در ابتدای سفر خود در دزفول با حضور در گلزار شهیدآباد دزفول به شهدای سلامت این شهرستان ادای احترام کرد.

پایان خبر تیکا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "26 پروژه بهداشتی، درمانی و آموزشی دزفول به بهره برداری رسید" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "26 پروژه بهداشتی، درمانی و آموزشی دزفول به بهره برداری رسید"، کلیک کنید.