23 درصد فوتی های تصادفات تهران سوار بر این خودرو بوده اند

23 درصد فوتی های تصادفات تهران سوار بر این خودرو بوده اند

به گزارش تیکا، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان تهران گفت: بیشترین تلفات ناشی از تصادفات در دنیا خارج از شهرها رخ می دهد اما در استان تهران بیشترین متوفیان مربوط به شهر تهران است که 23 درصد آمار فوتی ها نیز مربوط به استفاده کنندگان از پراید هستند.

تیکا نوشت: ابوالفضل نیکوکار روز دوشنبه با تاکید بر پیشگیری از وقوع تخلفات رانندگی، افزود: با وجود تکمیل بانک اطلاعات رانندگان حادثه ساز و ارسال پیامک های هشدار همچنین اجرای ماده 7 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، اقدامات مراجع ذیربط برای پیشگیری از تخلفات رانندگی اجرایی نشده است.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان تهران تصریح کرد: نظام حکمرانی بر راه ها و جاده ها مدون، کامل و جامع نیست و حاکم بر راه ها و جاده ها نیز مشخص نیست و همه قوانین، مقررات، دستورالعمل ها و شیوه نامه های مربوط به وظایف و تکالیف 32 دستگاه است که حول سه محور انسان، خودرو و جاده می شود که همگی مربوط به نظام حکمرانی است.

نیکوکار با بیان اینکه در ترویج فرهنگ ترافیکی و آموزش موفق نبوده ایم، اظهار داشت: در شهر تهران از قانون گریزی به سمت قانون ستیزی در حرکت هستیم که در این زمینه بر آسیب شناسی آموزش رانندگی در آموزشگاه ها تاکید می شود.

4747

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "23 درصد فوتی های تصادفات تهران سوار بر این خودرو بوده اند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "23 درصد فوتی های تصادفات تهران سوار بر این خودرو بوده اند"، کلیک کنید.