گفتمان شهید رییسی برای افزایش امید و انگیزه ملی تقویت شود – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان

گفتمان شهید رییسی برای افزایش امید و انگیزه ملی تقویت شود - خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیکا، حجت الاسلام محمدرضا خسروی در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه داراب بیان کرد: گفتمان سازنده دوره رییس جمهور شهید، گفتمان غالب در جامعه و مورد مطالبه عموم برای انتخابات آینده قرار گیرد.

خطیب جمعه داراب افزود: باید بکوشیم تا در زمان باقیمانده تا موعد انتخابات رییس جمهوری جدید این گفتمان در اذهان عمومی جامعه به مهم ترین شاخصه انتخاب رییس جمهور آینده تبدیل شود.

امام جمعه داراب بیان کرد: گفتمان شهید رییسی خوانش خاصی از اسلام ارایه کرد که در آن بین انضباط و کار جهادی در میدان و دیپلماسی بین جوانگرایی و به کار گیری افراد با تجربه، بین حوزه و دانشگاه تعارضی وجود ندارد و این شهید بزرگوار تلاش کرد بساط دوگانگی های مرسوم و دو قطبی های موهوم در کشور را جمع کند.

حجت الاسلام خسروی ابراز کرد: باید گفتمان شهید رییسی را در جامعه نشر و تبیین کنیم و بکوشیم تا از ارتجاع گفتمانی جلوگیری کنیم.

وی خاطرنشان کرد: این گفتمان حس همبستگی و تعلق خاطر مردم به یکدیگر و به کشور را تقویت می کند و باعث جلب اعتماد مردم به نظام می شود و امید و انگیزه ملی افزایش پیدا خواهد کرد.

انتخابات صحنه کارنامه است نه ادعا

خطیب جمعه داراب تصریح کرد: فلسفه انتخابات قوه مجریه در کشور ما، فقط ادامه روند اجرایی نیست، بلکه انتخابات باید با جبران کاستی ها، رخنه ها و پر کردن حفره های اقتصادی و فرهنگی مسیر حرکت به سمت جلو را هموار نماید و این در حالی است که کشور همان طور که در نام امسال آمده به «جهش» نیاز دارد.

خسروی عنوان کرد: مردم ایران باید ضمن حضور فعال در صحنه انتخابات، فردی را بر سر کار بیاورند که در سابقه و جبین او مشی مومنانه، رویکرد مردمی، جوان گرایی، تکاپوی حداکثری، تحرک دیپلماتیک بالا، دیده شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گفتمان شهید رییسی برای افزایش امید و انگیزه ملی تقویت شود – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گفتمان شهید رییسی برای افزایش امید و انگیزه ملی تقویت شود – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.