کیا اسپورتیج محبوب با مدل 2024 به ایران برمی گردد/ عکس

امیرمسعود عابدین_ پس از ورود محصولاتی مانند سراتو و K5 (اپتیما) به ایران، کوشا خودرو به دنبال واردات جدیدترین مدل کیا اسپورتیج با مدل 2024 رفته است.

کیا اسپورتیج محبوب با مدل 2024 به ایران برمی گردد/ عکس

اسپورتیج در نسل جدید خود از آن طراحی کسل کننده و زشت نسل قبل دور شده و چهره خاص و اسپرتی را به خود گرفته است. طراحی آن کاملاً تهاجمی و به دور از هرگونه محافظه کاری انجام شده و پر از خطوط متقاطع و تندوتیز است. دی-لایت چندضلعی که در داخل آن چراغ های اصلی خودرو قرار گرفته، یکی از مصادیق طراحی عجیب کیا در نسل جدید اسپورتیج است.

کیا اسپورتیج محبوب با مدل 2024 به ایران برمی گردد/ عکس

نمای عقب اسپورتیج هم مثل قسمت جلو، طراحی خاص و عجیبی دارد. چراغ های عقب به شکلی مثلثی بوده و به وسیلهٔ یک نوار مشکی به یکدیگر متصل شده اند.

به گزارش تیکا، زبان طراحی کابین در اسپورتیج متناسب با دیگر مدل های کیا است. دو نمایشگر بزرگ در کنار دریچه های کولر با طراحی چندضلعی، طراحی رادیکالی کنسول وسط و دستگیره های در و… از عناصر این طراحی هستند.

کیا اسپورتیج محبوب با مدل 2024 به ایران برمی گردد/ عکس

با توجه به محدودیت های ارزی برای واردات، احتمالاً اسپورتیج با پیشرانه 1٫5 لیتری توربو با 167 اسب بخار قدرت و 253 نیوتون متر گشتاور به بازار ایران بیاید. وظیفهٔ انتقال قدرت در این نسخه بر عهده گیربکس 8 سرعته اتوماتیک است.

متاسفانه به دلیل شرایط خاص بازار ایران، در صورت ورود این خودرو به بازار باید انتظار قیمت 4 تا 5 میلیارد تومانی مشابه هیوندای توسان را داشته باشیم.

227322

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کیا اسپورتیج محبوب با مدل 2024 به ایران برمی گردد/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کیا اسپورتیج محبوب با مدل 2024 به ایران برمی گردد/ عکس"، کلیک کنید.