کیانو ریوز گرفتار طنز هوایی می شود

کیانو ریوز گرفتار طنز هوایی می شود

آفتاب نیوز :

کیانو ریوز در حال مذاکره است تا در فیلم بعدی روبن اوستلوند، برنده 2 نخل طلا با عنوان «سیستم سرگرمی خراب است» بازی کند.

در حالی که داستان فیلم مخفی نگه داشته شده، اوستلوند چندین بار از فیلم جدیدش به عنوان یک طنز اجتماعی در یک پرواز طولانی که سیستم سرگرمی در آن کار نمی کند یاد کرده و افزوده است که این امر موجب هرج و مرج و خشم مسافران می شود.

این کارگردان سویدی در چند سال اخیر مشغول کامل کردن داستان بود و به تازگی نوشتن فیلمنامه نهایی را به اتمام برده است. نقش دقیقی که ریوز در این فیلم خواهد داشت ناشناخته است، اما احتمالاً بازیگر طنزی شیطانی که مطابق با کمدی سیاه اوستلوند باشد، خواهد بود.

ریوز بخشی از گروه بازیگران فیلم خواهد بود که گفته شده شامل چندین بازیگر بین المللی است. این فیلم ادامه کار اوستلوند پس از «مثلث غم» است که برنده نخل طلای جشنواره فیلم کن سال 2022 شد. «سیستم سرگرمی خراب است» جاه طلبانه ترین فیلم اوستلوند تا به امروز خواهد بود و حتی از «مثلث غم» که اولین فیلم انگلیسی زبان وی بود و با بازیگران مطرحی، چون وودی هارلسون و هریس دیکنسون ساخته شد، فراتر می رود.

اوستلوند سال پیش در مصاحبه ای به ورایتی گفت که این فیلم مطالعه ای است درباره نحوه تعامل انسان ها در یک آزمایشگاه کوچک که یک هواپیما است و به بررسی چگونگی نابودی انسان های مدرن در این شرایط خواهد پرداخت.

کیانو ریوز در «بالرین» که اسپین آفی از مجموعه «جان ویک» است بازی کرده و با این فیلم به زودی دیده خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کیانو ریوز گرفتار طنز هوایی می شود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کیانو ریوز گرفتار طنز هوایی می شود"، کلیک کنید.