کشف 13 تن چوب تاغ قاچاق در استان سمنان/11 متخلف دستگیر شدند – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان

کشف 13 تن چوب تاغ قاچاق در استان سمنان/11 متخلف دستگیر شدند - خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیکا، سرهنگ حسن رستمیان شامگاه پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی استان سمنان ضمن بیان اینکه تاراج منابع طبیعی تبعات زیست محیطی را برای آینده به همراه دارد، ابراز داشت: در این راستا پلیس با هر گونه فعالیت غیر قانونی قطع درختان جنگلی و محصولات مرتبط برخورد خواهد کرد.

وی ضمن بیان اینکه جلوگیری از تخریب منابع ملی و طبیعی وظیفه عمومی است، افزود: پلیس در انجام این مهم نقش کلیدی و محوری دارد و تمام قد برابر محیط زیست و منابع ملی حفاظت می کند.

رییس پلیس پیشگیری استان سمنان ضمن بیان اینکه طی فروردین ماه سال جاری 13 تن و 36 کیلوگرم چوب تاغ قاچاق در استان کشف و ضبط شده است، ابراز داشت: این کشفیات توسط ماموران کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی انجام گرفته است.

رستمیان ضمن بیان اینکه 11 قاچاقچی منابع طبیعی طی فروردین ماه سال جاری دستگیر شدند، تصریح کرد: برخی از این متهمان از استان های دیگر، سمنان را به عنوان معبر انتخاب کرده بودند که با تیز بینی ماموران به دام افتادند.

وی ضمن بیان اینکه هشت خودرو قاچاقچیان نیز توقیف شده است، افزود: طرح های مبارزه با قاچاق منابع طبیعی در استان با جدیت پیگیری می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف 13 تن چوب تاغ قاچاق در استان سمنان/11 متخلف دستگیر شدند – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف 13 تن چوب تاغ قاچاق در استان سمنان/11 متخلف دستگیر شدند – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.