کشف بیش از 100 هزار لیتر سوخت قاچاق از کارگاهی درجنوب تهران

کشف بیش از 100 هزار لیتر سوخت قاچاق از کارگاهی درجنوب تهران

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 102 هزار لیترسوخت قاچاق از کارگاهی در جنوب تهران خبر داد.

به گزارش تیکا، سرهنگ مهدی افشاری در تشریح جزییات این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به کشف کارگاه تغلیظ سوخت قاچاق در محدوده کهریزک شدند. رسیدگی به این پرونده در پی انجام اقدامات اطلاعاتی در دستورکار قرار گرفت و در جریان آن مشخص شد مقادیری فرآورده نفتی در یک باب کارگاه غیرمجاز تغلیظ سوخت در آدرس کهریزک دپو شده است.

وی با بیان اینکه ماموران پلیس امنیت اقتصادی پس از انجام هماهنگی با مقام قضایی در محل حاضر شدند، گفت: دربدو ورود ماموران مخازن و میکسر تغلیظ رویت و مشخص شد که مخازن حاوی مقادیری  فرآورده سوبسید دار بوده و کارگاه مذکور نیز فاقد مجوز کسب وکار در این زمینه است.

رییس پلیس امنیت امنیت اقتصادی تهران بزرگ با بیان اینکه دراین مخازن 102 هزار لیتر گازوییل قاچاق قرار داشت، گفت: این سوخت ها به انبار نفت شهر ری منتقل شد.

افشاری افزود:  همچنین در جریان تحقیقات صورت گرفته مالک کارگاه شناسایی و طی بررسی اسناد ارایه شده مغایرت کالاها احراز و پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضایی معرفی شد.

وی ارزش ریالی سوخت کشف شده را بیش از 2.5 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت:  با این شیوه و شگرد قاچاقچیان حرفه ای سوخت قاچاق را تغلیظ وتبدیل به روغن موتور و… می کنند.

پایان خبر تیکا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف بیش از 100 هزار لیتر سوخت قاچاق از کارگاهی درجنوب تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف بیش از 100 هزار لیتر سوخت قاچاق از کارگاهی درجنوب تهران"، کلیک کنید.