چگونگی درمان رایگان کودکان زیر 7 سال / افزایش سطح پوشش بیمه ای دندانپزشکی

چگونگی درمان رایگان کودکان زیر 7 سال / افزایش سطح پوشش بیمه ای دندانپزشکی

معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد: در بحث درمان کودکان زیر 7 سال فراتر از نظام ارجاع عمل می کنیم چرا که درمان رایگان کودکان را ملاک قرار داده ایم.

به گزارش تیکا، دکتر حسین فرشیدی معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پاسخ به این پرسش که آیا درمان کودکان زیر 7 سال در بیمارستان های دولتی باید از طریق نظام ارجاع باشد، اظهار داشت: کودکان معمولا یا از طریق اورژانس و یا به دستور پزشک متخصص در بیمارستان بستری می شوند بنابراین به شکلی ارجاع صورت می گیرد.

وی با تاکید بر اینکه همه افراد فاقد بیمه بر روی تخت بیمارستان بیمه می شوند، گفت: در بحث درمان کودکان زیر 7 سال فراتر از نظام ارجاع عمل می کنیم چرا که درمان رایگان کودکان را ملاک قرار داده ایم.

بنابر اعلام وزارت بهداشت، فرشیدی یادآور شد: دکتر عین اللهی زمانی از درمان رایگان کودکان زیر 7 سال خبر دادند که ما در منطقه خودمان شاهد قتل عام کودکان و مادران مظلوم فلسطینی توسط رژیم جنایتکار صهیونیستی هستیم.

معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بخش دیگری از این مصاحبه درباره پوشش بیمه ای خدمات دندان پزشکی از افزایش سطح آن خبر داد.

پایان خبر تیکا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چگونگی درمان رایگان کودکان زیر 7 سال / افزایش سطح پوشش بیمه ای دندانپزشکی" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چگونگی درمان رایگان کودکان زیر 7 سال / افزایش سطح پوشش بیمه ای دندانپزشکی"، کلیک کنید.