پیگیری جذب حداکثری دانش آموزان بازمانده از تحصیل در خوزستان – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان

پیگیری جذب حداکثری دانش آموزان بازمانده از تحصیل در خوزستان - خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیکا، عبدالله حبیبی بعد از ظهر امروز یکشنبه در جلسه کارگروه استانی پیگیری وضعیت دانش آموزان بازمانده از تحصیل با تاکید بر اهمیت توجه ویژه به وضعیت دانش آموزان بازمانده از تحصیل بیان کرد: طرح شهید محمودوند یکی از طرح های مهم وزارت آموزش و پرورش در بحث جذب دانش آموزان بازمانده از تحصیل است و بر این اساس آموزش و پرورش خوزستان با اجرای دقیق این طرح به دنبال جذب حداکثری دانش آموزان بازمانده از تحصیل است.

وی عنوان کرد: یکی از برنامه های آموزش و پرورش در حوزه طرح های جذب دانش آموزان بازمانده از تحصیل استفاده از ظرفیت مدیران مدارس به عنوان راهبران اصلی تحول در سطح آموزش و پرورش است.

حبیبی گفت: سازمان های مردم نهاد می توانند نقش بی بدیلی را در زمینه موفقیت طرح جذب دانش آموزان بازمانده از تحصیل در استان خوزستان ایفا کنند و بر این اساس آموزش و پرورش باید با فراهم کردن بستر برای نقش آفرینی هر چه بیشتر و بهتر این سازمان های مردم نهاد تمام تلاش خود را برای موفقیت طرح جذب دانش آموزان بازمانده از تحصیل به کار خواهد بست.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیگیری جذب حداکثری دانش آموزان بازمانده از تحصیل در خوزستان – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیگیری جذب حداکثری دانش آموزان بازمانده از تحصیل در خوزستان – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.