پشیمانی قهرمان پاراآسیایی از فروش اسلحه

پشیمانی قهرمان پاراآسیایی از فروش اسلحه

قهرمان بازی های پاراآسیایی هانگژو چین در رشته تیراندازی بعد از قرار نگرفتن در لیست نفرات اعزامی به بازی های پارالمپیک پاریس و انتشار تصویری مربوط به فروش سلاحش در صفحه اینستاگرامش گفت: قصد داشتم از ورزش حرفه ای خداحافظی کنم اما پشیمان شدم.

فایزه احمدی، ملی پوش پاراتیراندازی که در بازی های پاراآسیایی هانگژو چین به مدال طلا دست یافته بود، در گفت وگو با تیکا درباره علت فروش اسلحه اش و خداحافظی از ورزش حرفه ای در صفحه اینستاگرامش، اظهار کرد: بعد از این که در لیست نفرات اعزامی به بازی های پارالمپیک پاریس قرار نگرفتم واقعا از نظر روحی شرایط بدی داشتم چون تصور نمی کردم در لیست نفرات اعزامی به پارالمپیک قرار نگیرم به همین خاطر تصمیم گرفتم در صفحه اینستاگرام خود با فروش گذاشتن اسلحه 10 متر بادی خود از ورزش حرفه ای خداحافظی کنم اما بعد از صحبت با مسیولان کمیته ملی پارالمپیک از تصمیمی که گرفته بودم پشیمان شدم.

او گفت: قرار بود از بین من، نسرین شاهی و ساره جوانمردی 2 نفر به پارالمپیک پاریس اعزام شوند که با تصمیم کمیته ملی پارالمپیک در نهایت قرعه به من خورد که در بازی ها حضور نداشته باشم. چون انتظار چنین تصمیمی را نداشتم ابتدا فکر می کردم در حقم بی انصافی شده اما بعد با صحبت های مدیر فنی ورزشی کمیته ملی پارالمپیک متوجه شدم که دو تیرانداز اعزامی از نظر رکوردی شرایط بهتری نسبت به من دارند و باید به تصمیم آن ها احترام بگذارم. به هر صورت چون کوچک ترین عضو تیراندازی هستم هنوز فرصت دارم که در چند پارالمپیک حضور پیدا کنم بنابراین الان سعی می کنم تا پایان بازی های پارالمپیک پاریس استراحت کنم و به زندگی شخصی و تحصیلی خود بپردازم و خود را برای بازی های پاراآسیایی و پارالمپیک آینده آماده کنم.

قهرمان بازی های پاراآسیایی هانگژو چین افزود: برای حضور در پارالمپیک پاریس تمرینات فشرده ای را پشت سر گذاشته بودم و حتی در مسابقات جهانی کره که ششم شدم در مرحله مقدماتی نسبت به سایر تیراندازان رکورد بالایی را ثبت کردم اما در فینال ششم شدم؛ البته مسیولان نباید فینال را در اولویت قرار دهند و هیچ تضمینی در این خصوص وجود ندارد، زمانی که به هانگژو نیز اعزام شدم مسیولان امیدی به مدالم نداشتند و حمایتی من را فرستادند اما رفتم و مدال طلا گرفتم. شرایط در فینال متفاوت است حتی بهترین تیرانداز نیز امکان دارد برخلاف آن چه که پیش بینی کردند عمل کند. چون تجربه ام کم است دچار هیجان می شوم و این طبیعی است.

احمدی گفت: درست است در مسابقات جهانی کره که آخرین اعزام پاراتیراندازی بود و وضعیت نفرات اعزامی به پارالمپیک مشخص می شد نتیجه قابل قبولی نگرفتم اما از عملکردم راضی بودم و تلاشم بر این است که در مسابقات آینده با شرایط روحی بهتر و موفق تر حضور پیدا کنم.

وی در پایان اظهار کرد: در ابتدا از این که نادیده گرفته شده بودم از دست مسیولان ناراحت بودم اما اکنون فکر می کنم تصمیم عاقلانه ای گرفتم و تلاش خواهم کرد در آینده خود را به مسیولان کمیته ملی پارالمپیک ثابت کنم.

پایان خبر تیکا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پشیمانی قهرمان پاراآسیایی از فروش اسلحه" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پشیمانی قهرمان پاراآسیایی از فروش اسلحه"، کلیک کنید.