پرسپولیس ستاره اش را می فروشد اما نه به این قیمت!

پرسپولیس ستاره اش را می فروشد اما نه به این قیمت!

به گزارش خبرگزاری تیکا؛ اوستون اورونوف در نقل وانتقالات نیم فصل لیگ بیست وسوم تصمیم گرفت راهی پرسپولیس شود. قرارداد ستاره ازبک با نوفباخور تمام شده بود و این بازیکن به صورت آزاد، سرخ پوش شد. اورونوف در لیگ قهرمانان آسیا برابر نساجی قرار گرفته بود و در دو بازی رفت و برگشت برابر این تیم، درخشید و موفق شد دروازه شاگردان سیدمهدی رحمتی را باز کند تا توجه باشگاه های ایرانی به او، بیش از پیش شود و درنهایت پرسپولیس، موفق به جذب این بازیکن شد. چند روزی است که شایعه جدایی اورونوف از پرسپولیس به گوش می رسد اما آیا واقعا سرخ ها ستاره خود را از دست می دهند؟ قطعا خیر!

پرسپولیس جلوتر از استقلال

به گزارش فوتبال 360، پرسپولیس در نقل وانتقالات نیم فصل لیگ بیست وسوم، بهتر از استقلال عمل کرد و شاهد جذب ستاره های خوبی برای اوسمار ویرا بودیم. اوسمار هم به خوبی از خریدهای جدید خود بازی گرفته است و البته همچنان استقلال با یک امتیاز اختلاف نسبت به سرخ پوشان در صدر جدول فصل جاری لیگ برتر قرار دارد.

جواد نکونام علاقه زیادی داشت تا اوستون اورونوف در استقلال شاگرد او شود اما درنهایت این اتفاق رخ نداد. نکونام هم بارها در نشست های خبری خود از این اتفاق ابراز ناراحتی کرد چراکه بازیکن مد نظر سرمربی آبی ها، به تیم رقیب یعنی پرسپولیس پیوست. پرسپولیس موفق شد از تعلل مدیران استقلال استفاده کند و به سادگی اورونوف را به تهران بیاورد. اوستون خیلی زود در دل هواداران پرسپولیس جا گرفت و با حرکات تکنیکی خود و قدرت حمل توپ بالا، جان تازه ای به خط حمله پرسپولیس بخشید.

اورونوف تا پایان هفته بیست وهفتم لیگ برتر موفق شده 4 گل برای سرخ ها به ثمر برساند که آمار خوبی محسوب می شود زیر او همین حالا هم از سعید صادقی و مهدی ترابی در امر گلزنی آمار بهتری دارد. ضمن آنکه ستاره ازبک در جام حذفی توانسته یک بار در نقش گلزن بدرخشد و یک بار هم برای تیمش گل ساخته است.

اورونوف جایی نمی رود

درست چند هفته مانده به پایان لیگ برتر، شایعه ای مبنی بر جدایی اوستون اورونوف از پرسپولیس منتشر شده است، موضوعی که نگرانی هواداران را به دنبال داشت و مدیران پرسپولیس خیلی سریع این موضوع را تکذیب کردند. خلاف ادعای برخی رسانه ها، در قرارداد اوستون اورونوف با پرسپولیس هیچ بند فسخی وجود ندارد و هر باشگاهی که علاقه مند به جذب ستاره ازبک سرخ ها است، باید رضایت پرسپولیس را جذب کند.

چند باشگاه عربی خواهان اورونوف هستند اما موضع باشگاه پرسپولیس در مورد جدایی ستاره ازبک خود مشخص است و به این راحتی این بازیکن را از دست نمی دهند. مدیران پرسپولیس تاکید کرده اند اگر پیشنهادی بیش از یک میلیون دلار به دست آن ها برسد، شاید به فروش این بازیکن فکر کنند و در غیر این صورت، اورونوف فروشی نیست. با توجه به فشار هواداران پرسپولیس و البته کیفیت فنی بالای اوستون اورونوف، جدایی او از سرخ پوشان پایتخت بعید به نظر می رسد و احتمالا در فصل آینده هم شاهد حضور او در ایران هستیم.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پرسپولیس ستاره اش را می فروشد اما نه به این قیمت!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پرسپولیس ستاره اش را می فروشد اما نه به این قیمت!"، کلیک کنید.