پایز: از دو ست نخست برابر ژاپن خوشحالم/ در ست سوم مبارزه کردن را رها کردیم

لیگ ملت های والیبال

پایز: از دو ست نخست برابر ژاپن خوشحالم در ست سوم مبارزه کردن را رها کردیم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: بابت دو ست نخست مسابقه با ژاپن خوشحالم، چرا که بازی خوبی نشان دادیم، اما در ست سوم تیم بودن و مبارزه کردن را رها کردیم.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تیکا، هفته دوم مرحله مقدماتی لیگ ملت ها 2024 از امروز (سه شنبه 15 خرداد) در شهر های کوکورا ژاپن (گروه سوم) و اوتاوا کانادا (گروه چهارم) آغاز شد و با 32 مسابقه در مدت 6 روز تا 20 خرداد پیگیری خواهد شد.

مردان والیبال ایران از ساعت 13:50 دقیقه امروز (سه شنبه 15 خرداد) در نخستین بازی هفته دوم خود و سومین مسابقه شهر کوکورا به مصاف ژاپن رفتند و سه بر صفر مغلوب حریف شدند.

موریس موتا پایز سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از این دیدار گفت: تقریبا بازی خیلی خوبی بود. در ست اول مبارزه خوبی داشتیم، اما به اندازه کافی برای مقابله با ژاپن استوار نبودیم. بابت دو ست نخست خوشحالم، چرا که بازی خوبی نشان دادیم.

وی افزود: ست سوم خجالت آور بود. ما تیم بودن و مبارزه کردن را رها کردیم. به کشورمان احترام نگذاشتیم. به تماشاگران احترام نگذاشتیم. بایستی بهتر از این می بودیم. باید به کاری که انجام می دهیم و پیراهنی که پوشیدیم احترام می گذاشتیم. از تیم ایران از ست سوم نا امید شدم. امروز اینگونه بود. باید ببینیم برای بازی بعدی چه بازیکنانی در اختیار داریم چرا که هنوز نمی دانیم، اما باید برای بازی مقابل برزیل تیم تر باشیم. چرا که بازی سختی پیش رو داریم. تا ببینیم چه پیش می آید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایز: از دو ست نخست برابر ژاپن خوشحالم/ در ست سوم مبارزه کردن را رها کردیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایز: از دو ست نخست برابر ژاپن خوشحالم/ در ست سوم مبارزه کردن را رها کردیم"، کلیک کنید.