واکنش سرمربی تیم ملی فوتسال فرانسه به هم گروهی با ایران – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان

واکنش سرمربی تیم ملی فوتسال فرانسه به هم گروهی با ایران - خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیکا، تیم ملی فوتسال ایران در مرحله گروهی رقابت های جام جهانی 2024 ازبکستان با تیم های ملی فرانسه، ونزویلا و گواتمالا همگروه شده است. تیم هایی که تجربه و سابقه زیادی در فوتسال دنیا ندارند اما با سرمایه گذاری و برنامه ریزی هایی که در سال های اخیر انجام دادند توانستند خود را به جام جهانی برسانند.

«رافایل رینو» سرمربی تیم ملی فوتسال فرانسه که به گفته کارشناسان این رشته، معمار و تیوریسین فوتسال فرانسه است پس از قرعه کشی این رقابت ها در خصوص همگروهی با تیم ملی ایران گفت: امروز خوشحال هستیم چون با تعیین 3 رقیب در مرحله گروهی همه چیز برای ما روشن شد. این نخستین جام جهانی ما است و ماجراجویی بزرگی خواهد بود چرا که تاکنون با هیچ کدام از این 3 تیم بازی نکرده ایم.

تیم ملی فوتسال ایران یک کشور بزرگ در جهان فوتسال است و همیشه دوست داشتم با این تیم بازی کنم و خوشبختانه این اتفاق در جام جهانی رقم خواهد خورد.

گواتمالا اولین رقیب ما در این بازی ها است که ششمین حضور خود را در جام جهانی تجربه می کند و ونزویلا هم موفق شد در رقابت های کوپا آمریکا عنوان سومی را کسب کرد و 4 سال پیش توانست جام جهانی موفقی را پشت سر بگذارد.

هر 3 تیم در سطح بین المللی حرف های زیادی برای گفتن دارند و از الان نقشه راه ما مشخص شد. هر 3 بازی ما در شهر بخارا خواهد بود و فردا برای بررسی امکانات به آنجا خواهیم رفت.

عبدالصمد محمد کاپیتان تیم ملی فرانسه هم در این مراسم گفت: در این گروه همه تیم ها در یک سطح هستند و به مصاف تیم هایی خواهیم رفت که به حضور در جام جهانی عادت کردند. ایران یک حریف واقعا قدرتمند است و از بازیکنانی بهره می برد که ذاتا فوتسالیست های قدری هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش سرمربی تیم ملی فوتسال فرانسه به هم گروهی با ایران – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش سرمربی تیم ملی فوتسال فرانسه به هم گروهی با ایران – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.