نویدکیا: به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تبریک می گویم

نویدکیا: به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تبریک می گویم

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان اعلام کرد تمام تمرکز این تیم روی مسابقات جام حذفی است.

به گزارش تیکا، محرم نوید کیا، سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان درباره مسابقه هفته سی ام لیگ برتر در ورزشگاه آزادی اظهار کرد: فکر می کنم یک بازی خیلی خوب بود و یک جو فوق العاده در استادیوم که هر کسی دوست داشت به عنوان بازیکن، مربی یا هوادار در ورزشگاه باشد. ما تلاش کردیم از نظر تاکتیکی در این بازی منضبط باشیم و نظم خودمان را حفظ کردیم. به نظرم تا قبل از گل تنها در نیمه اول یک شانس جدی به حریف دادیم. سایر موقعیت ها خطرناک نبود با این وجود مالکیت بهتری نسبت به ما داشتند.

نویدکیا با اشاره به گل دریافتی مس در این بازی ادامه داد: سعی کردیم تا جای ممکن فضاها را ببندیم و فرصتی به حریف ندهیم که در این زمینه موفق بودیم اما در نهایت یک گل دریافت کردیم که ظاهرا می گویند آفساید بوده اما در نهایت به همه خسته نباشد می گویم؛ به باشگاه پرسپولیس و هواداران شان تبریک می گویم هم چنین به باشگاه استقلال که هر دو تا آخرین لحظه برای قهرمانی تلاش کردند. هر دو تیم فصل بسیار خوبی داشتند.

نویدکیا هم چنین با قدردانی از بازیکنان تیمش گفت: دلم می خواهد در این جا به بازیکنان مان خسته نباشید بگویم چرا که تا آخرین لحظه با تمام وجودشان بازی کردند و فوتبال با کیفیتی نشان دادند. ما باید همه تمرکزمان را بگذاریم برای جام حذفی. از زحمات همه آن ها ممنونم مخصوصا تشکر ویژه از دو بازیکن تیم مان رامتین سلیمان زاده و حامد لک که می دانم در این چند روز فشار خیلی زیادی را تحمل کردند. می دانم که متاسفانه خانواده های شان هم در این روزها اذیت شدند که این از نقاط منفی فوتبال است. حامد و رامتین روزها و ساعت های سختی را زیر این فشار سپری کردند اما عملکرد بسیار خوبی نشان دادند و با تمام وجودشان مثل همه بچه ها به تیم کمک کردند. امیدوارم همه اعضای تیم چند روز استراحت کنند و با آمادگی کامل به تمرینات برگردند تا شانس خودمان را در جام حذفی امتحان کنیم.

پایان خبر تیکا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نویدکیا: به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تبریک می گویم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نویدکیا: به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تبریک می گویم"، کلیک کنید.