نقش متفاوت لیلا حاتمی در یک فیلم آمریکایی

نقش متفاوت لیلا حاتمی در یک فیلم آمریکایی

آفتاب نیوز :

این فیلم که هم اکنون در مرحله تدوین به سرمی برد، روایتگر چند اپیزود از داستان زندگی حضرت مسیح است و «گیزا رورینگ» بازیگر مجارستانی که پیش از این در فیلم برنده اسکار «پسر سایول» بازی کرده بود در نقش حضرت عیسی، «ماتیاس اسخونارتس» بازیگر بلژیکی در نقش پیتر، «توفیق برهوم» بازیگر فلسطینی الاصل در کنار «مارک رایلنس» و «بن کینگزلی» دو بازیگر انگلیسی برنده اسکار دیگر بازیگران این فیلم سینمایی هستند. «مایک رایلنس» در این فیلم نقش شیطان را بازی کرده است.

لیلا حاتمی نیز در نقش مریم مجدلیه در این فیلم مقابل دوربین رفته است.

فیلم «مسیر باد» دهمین ساخته بلند سینمایی «ترنس مالیک» پس از فیلم های «زمین های لم یزرع» (1973)، «روز های بهشت» (1978)، «خط باریک سرخ» (1998)، «دنیای جدید» (2005)، «درخت زندگی» (2011)، «به سوی شگفتی» (2012)، «شوالیه جام ها» (2015)، «ترانه به ترانه» (2017) و «یک زندگی پنهان» (2018) است.

«ترنس مالیک» با فیلم «خط باریک سرخ» نامزد جایزه اسکار بهترین کارگردانی و فیلمنامه شد و خرس طلایی بهترین فیلم جشنواره برلین را از آن خود کرد و با فیلم «درخت زندگی» نیز جایزه نخل طلایی جشنواره کن را کسب کرده است. او پیش از آن نیز با فیلم «روز های بهشت» برنده جایزه بهترین کارگردانی کن شده بود.

«الکس بودن» تهیه کننده فیلم «در مسیر باد» پیش از این در مصاحبه ای فاش کرده بود که «ترنس مالیک» در پنج سال گذشته در حال تدوین این فیلم سینمایی بوده است و احتمالا این فیلم در پایان راه مرحله پس تولید قرار دارد.

سال گذشته، «متیو کاسوویتس» بازیگر فرانسوی که در فیلم «مسیر باد» نیز بازی کرده بود، ادعا کرد که ترنس مالیک هر روز 5 ساعت فیلمبرداری داشته و در مجموع 3000 ساعت فیلمبرداری کرده است و او نمی داند که آیا بخشی از تدوین نهایی فیلم خواهد بود یا خیر.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نقش متفاوت لیلا حاتمی در یک فیلم آمریکایی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نقش متفاوت لیلا حاتمی در یک فیلم آمریکایی"، کلیک کنید.