نبرد مرگ و زندگی؛ یزد به جغرافیای فوتبال ایران اضافه می شود؟

نبرد مرگ و زندگی؛ یزد به جغرافیای فوتبال ایران اضافه می شود؟

تیکا/یزد یکی از حساس ترین بازی های سی ودومین هفته لیگ آزادگان بین دو تیم شاهین بندرعامری و چادرملو اردکان در بوشهر برگزار خواهد شد.

رقابت های هفته سی و سوم و ماقبل پایانی لیگ دسته اول فوتبال ایران امروز (چهارشنبه 16 خرداد)  به طور همزمان پیگیری می شود؛ که بدون شک یکی از مهمترین دیدارهای این هفته در ورزشگاه شهید مهدوی شهر بوشهر برگزار خواهد شد؛ جایی که چادرملو رده دومی برای اینکه یک گام دیگر به لیگ برتر نزدیک شود به مصاف شاهین این شهر می رود؛ تیمی که برای بقا در لیگ مبارزه می کند.

این بازی تاثیر زیادی در انتخاب تیم صعود کننده به لیگ برتر و سقوط کننده به دسته دوم خواهد داشت؛ چرا که در صورت پیروزی شاهین بندر عامری امیدهای این تیم برای بقا همچنان زنده خواهد ماند؛ و در طرف مقابل چادرملو با پیروزی در این دیدار خود را در یک قدمی لیگ برتر خواهد دید.

شاهین بندرعامری نیز که آخرین امیدهای خود برای بقا را دنبال می کند؛ هم اکنون با 26 امتیاز و قرار گیری در رده 17 جدول در منطقه سقوط قرار دارد، و «مهدی پاشازاده» مدافع اسبق تیم ملی و استقلال چشم به امتیاز این بازی دوخته تا خود را از منطقه سقوط نجات دهد.   

اما از سوی دیگر شاگردان «سعید اخباری» که در حال حاضر با 69 امتیاز در رده دوم جدول قرار دارند، پس از برد قاطعانه مقابل دیگر رقیب خود یعنی فجر شهید سپاسی شیراز برای پایان دادن به ماجرای جویی صعود، امیدوار به پیروزی در این دیدار راهی بوشهر شده اند تا شرایط را برای تاریخ سازی خود به سرانجام برسانند.

چادرملو در صورت پیروزی در این بازی و باخت فجر سپاسی مقابل مس سونگون در ورزشگاه حافظیه شیراز، می تواند جشن صعود خود به لیگ برتر را برپا کند، چرا که اختلاف امتیاز دو تیم چادرملو و فجر در یک هفته پایانی با توجه به این نوع پیش بینی به پنج امتیاز خواهد رسید؛ و تکلیف دو تیم صعود کننده به لیگ برتر در همین هفته مشخص خواهد شد و در غیر این صورت همه چیز به هفته پایانی لیگ موکول می شود.     

این دیدار از ساعت 19:45 شامگاه امروز با سوت «علی صفایی» آغاز و «علیرضا ایلدروم، علیرضا مرادی و محمدعلی صلاحی» تحت نظارت «حیدر شکور» قضاوت این دیدار را بر عهده دارند.  

پایان خبر تیکا 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نبرد مرگ و زندگی؛ یزد به جغرافیای فوتبال ایران اضافه می شود؟" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نبرد مرگ و زندگی؛ یزد به جغرافیای فوتبال ایران اضافه می شود؟"، کلیک کنید.