مرگ یک تن درپی سقوط جرثقیل از ارتفاع 30 متری در زعفرانیه

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از سقوط یک دستگاه جرثقیل به داخل محل گودبرداری در محله زعفرانیه و به دنبال آن فوت یک نفر در این حادثه خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت وگو با تیکا، در تشریح جزییات این خبر گفت: در ساعت 1:32 بامداد امروز یک مورد سقوط دستگاه جرثقیل به داخل محل گودبرداری در محله زعفرانیه، خیابان نیاززاده به سامانه 125 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اعلام شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان دو ایستگاه را به همراه تجهیزات لازم به محل حادثه اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش نشانی در محل گفت: محل حادثه یک قطعه زمین گودبرداری شده به عمق بیش از 30 متر بود که در کف آن دو دستگاه بیل مکانیکی در حال کار بودند. همچنین یک دستگاه جرثقیل کوچک بوم خشک در لبه گودبرداری، به وسیله نیم بشکه، خاک های پایین را به بالا می کشید و در بیرون از گودبرداری تخلیه می کرد.

ملکی با اشاره به اینکه به دلیل نقصی که در عملکرد جرثقیل بوم خشک در لبه گود اتفاق افتاد، ناگهان این جرثقیل به پایین سقوط کرد، گفت: اپراتور این جرثقیل یک مرد جوان 25 ساله با تابعیت کشور افغانستان بود که در حین سقوط اپراتور به بیرون از کابین پرتاب شده و برروی کف گودبرداری افتاد بود. متاسفانه در اثر این حادثه، اپراتور جان خود را از دست داد که این موضوع به تایید عوامل اورژانس نیز رسید.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اضافه کرد: برای رانندگانی که در پایین بودند مشکلی ایجاد نشده بود و مصدومی وجود نداشت. آتش نشانان نیز پس از پایان ماموریت و ایمن سازی محل به ایستگاه بازگشتند.

مرگ یک تن درپی سقوط یک جرثقیل از ارتفاع 30 متری در زعفرانیه

مرگ یک تن درپی سقوط یک جرثقیل از ارتفاع 30 متری در زعفرانیه

مرگ یک تن درپی سقوط یک جرثقیل از ارتفاع 30 متری در زعفرانیه
جسد اپراتور جرثقیل بوم خشک
مرگ یک تن درپی سقوط یک جرثقیل از ارتفاع 30 متری در زعفرانیه
موقعیت حادثه

پایان خبر تیکا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مرگ یک تن درپی سقوط جرثقیل از ارتفاع 30 متری در زعفرانیه" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مرگ یک تن درپی سقوط جرثقیل از ارتفاع 30 متری در زعفرانیه"، کلیک کنید.