قدردانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از تیم برگزاری انتخابات ریاست جمهوری درکیش

قدردانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از تیم برگزاری انتخابات ریاست جمهوری درکیش

به گزارش خبرگزاری تیکا از کیش، رحیم سرهنگی در بازدید از بخشداری کیش که با حضور امام جمعه جزیره، فرماندهی ویژه انتظامی کیش، دادستان جزیره، معاونان سازمان منطقه آزاد کیش واعضای ستاد اجرایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این دوره از انتخابات و پوشش خبری خوب اصحاب رسانه درجزیره کیش گفت: به همت بخشدار ی کیش و همه کسانیکه دست اندرکار امور اجرایی بودند این انتخابات با نظم وامنیت برگزار شد و علاوه بر تیم برگزاری، اصحاب رسانه نیز با پوشش لحظه به لحظه نقش بسیار زیادی در افزایش مشارکت مردمی و آگاهی بخشی داشتند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تقدیر از تلاش های همه کسانیکه در برگزاری این انتخابات نقش داشتند افزود: مشارکت، نقطه عطف این دوره از انتخابات بود که دستاوردهای ارزشمندی برای کشورمان به همراه دارد.

وی تصریح کرد: در منطقه ای ناآرام، ایران اسلامی با وجود همه فشارها وتحریم ها امن ترین کشور منطقه است موضوعی که باعث شده چشمهای بسیاری به کشورما واین انتخابات دوخته شود لذا مشارکت وحضور پرشور مردم ما، پیام مهمی برای همه دنیا داشت که برگرفته از اقتدار و وهمدلی ایران اسلامی است.وی درپایان از مردم شریف جزیره کیش که با حضور پرشور خود دراین انتخابات حماسه آفرینی کردند قدردانی کرد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قدردانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از تیم برگزاری انتخابات ریاست جمهوری درکیش" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قدردانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از تیم برگزاری انتخابات ریاست جمهوری درکیش"، کلیک کنید.