فریبا: شاهد بازی خوبی از استقلال برابر تراکتور نبودیم

فریبا: شاهد بازی خوبی از استقلال برابر تراکتور نبودیم

پیشکسوت استقلال معتقد است که «هر چقدر به پایان فصل نزدیک می شویم بازی ها سخت تر می شوند و استقلال برای حفظ صدرنشینی شرایط سختی خواهد داشت.»

بهتاش فریبا در گفت وگو با تیکا، در ارزیابی از عملکرد استقلال در بازی برابر تراکتور اظهار کرد: مهمترین نکته مثبت این بازی این بود که استقلال صدرنشینی خود را حفظ کرد. اگر استقلال بتواند در چند بازی آینده امتیاز از دست ندهد سایر تیم ها دیگر نمی تواند به آن برسند و قهرمانی خود را قطعی خواهد کرد.

وی درباره بازی استقلال و تراکتور گفت: این بازی بار فنی زیادی نداشت و خط جلو خوب تغذیه نشد. هر چند خط دفاع عملکرد فوق العاده ای داشت. در این بازی تراکتور شاید بیش از 10 دقیقه به دروازه ما حمله نکرد و موقعیت زیادی نداشت. البته از زمانی که مربی تیم تراکتور تغییر کرده روند بازی آن بهتر شده و چند دقیقه به دروازه استقلال فشار وارد کرد اما در مجموعه شاهد بازی باکیفیت و خوبی از هر دو تیم نبودیم . البته حساسیت بازی ها در افت بار فنی این بازی بی تاثیر نبود و تلاش هر دو تیم این بود که امتیاز از دست ندهند.

پیشکسوت استقلال با بیان اینکه «شاهد بازی لذت بخشی از هر دو تیم استقلال و پرسپولیس برابر تراکتور و سپاهان نبودیم، » خاطرنشان کرد: توقع از هر دو تیم برای ارایه بازی با بار فنی بالا و تماشاگرپسند زیاد بود اما حساسیت هر دو دیدار به حدی بالا بود که انتظارات را برآورده نکردند. استقلال دو بازی در آزادی دارد که به کمک هواداران خود می تواند برنده این دو بازی باشد.

فریبا ادامه داد: ذوب آهن به دلیل باختی که به نساجی مازندران تیم ته جدولی داشت از شرایط روحی خوبی برخوردار نیست و استقلال می تواند با کسب 3 امتیاز این دیدار صدرنشینی خود را همچنان حفظ کند. هر چند باید قبول کنیم که استقلال چند بازیکن خود را به دلیل مصدومیت از دست داده و بازی راحتی برابر ذوب آهن که یک تیم تاکتیکی است نخواهد داشت. ذوب آهن حریف را خوب آنالیز می کند، ضد حملات فوق العاده ای دارد، توسعه فوتبال در زمین را خوب انجام می دهد و دنبال مالکیت و ضدحمله است.

فریبا در پایان گفت: هر چه به پایان فصل نزدیک می شویم بازی ها سخت تر می شوند و کسب 3 امتیاز به راحتی امکان پذیر نیست.

پایان خبر تیکا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فریبا: شاهد بازی خوبی از استقلال برابر تراکتور نبودیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فریبا: شاهد بازی خوبی از استقلال برابر تراکتور نبودیم"، کلیک کنید.