فرار استقلال از رقبا؛ برد اقتصادی برای افزایش فاصله با پرسپولیس

فرار استقلال از رقبا؛ برد اقتصادی برای افزایش فاصله با پرسپولیس

به گزارش خبرگزاری تیکا؛ در ادامه هفته شانزدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور تیم های استقلال و صنعت نفت از ساعت 17:15 امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با گل مهدی مهدی پور یک بر صفر به سود استقلال به پایان رسید.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، صالح حردانی، محمدحسین مرادمند، روزبه چشمی، آرمین سهرابیان، مهدی مهدی پور، گوستاوو بلانکو، آرمان رمضانی، سیدابوالفضل جلالی، رافایل داسیلوا و آرش رضاوند.

ترکیب صنعت نفت:پیام پارسا، عرفان قهرمانی، حسین شنانی، طالب ریکانی، رضا امانی نژاد، یوسف کی شمس، میثم تهی دست، فیاض میردورقی، فرشاد محمدی تیکا، محمدصادق بارانی و امیرحمد پناهی.

داور: حسن اکرمی

دقیقه 4: استقلال در نزدیکی محوطه جریمه صنعت نفت، صاحب ضربه خطا شد و مرادمند توپ ارسالی حردانی را از روی شش قدم با اختلافی کم از بالای دروازه به بیرون فرستاد.

دقیقه 20: آرمین سهرابیان در مرکز زمین با خطا روی هافبک صنعت نفت، با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 24: مهدی مهدی پور ضربه کرنر را روی دروازه صنعت نفت فرستاد که بلانکو با ضربه سر توپ را روی شش قدم جلوی پای سهرابیان انداخت، اما ضربه بغل پای مدافع استقلال را دروازه بان صنعت نفت از روی خط برگشت داد.

دقیقه 38: آرش رضاوند در مرکز زمین با تکل روی پای صادق بارانی از داور بازی اخطار گرفت.

دقیقه 44: صالح حردانی توپ بلندی را از سمت راست روی دروازه صنعت نفت ارسال کرد و ضربه سر ابوالفضل جلالی را دروازه بان صنعت نفت مهار کرد.

دقیقه 4 45: روزبه چشمی پشت محوطه جریمه صنعت نفت، صاحب توپ شد و با یک پاس کوتاه بلانکو را صاحب توپ کرد و مهاجم آرژانتینی هم با یک بغل پا، چشمی را روی نقطه پنالتی صاحب توپ کرد، اما مدافع استقلال در موقعیتی تک به تک با دروازه بان صنعت نفت و پس از دخالت مدافعان این تیم، ضربه اش به کرنر رفت.

دقیقه 5 45: ضربه کرنر مهدی مهدی پور روی سر سیلوا فرود آمد که ضربه سر مدافع برزیلی در صحنه ای مشکوک به دست مدافع صنعت نفت برخورد کرد که پس از این صحنه بازیکنان استقلال معتقد به هند و اعلام ضربه پنالتی بودند.

دقیقه 47: آرمان رمضانی با یک بغل پا، مهدی مهدی پور را پشت محوطه جریمه صنعت نفت صاحب توپ کرد و هافبک استقلال با یک شوت محکم دروازه زردپوشان آبادانی را باز کرد.

دقیقه 52: طالب ریکانی پشت محوطه جریمه استقلال صاحب توپ شد و بلافاصله اقدام به شوت به سمت دروازه استقلال کرد که شوت کاپیتان صنعت نفت با فاصله کمی از بالای دروازه حسینی به بیرون رفت.

دقیقه 60: صنعت نفت در نزدیکی نقطه کرنر صاحب ضربه خطا شد و توپ ارسالی طالب ریکانی با اختلاف کمی از مقابل دروازه استقلال به اوت رفت.

دقیقه 61: صالح حردانی با کارت زرد اکرمی جریمه شد.

دقیقه 65: ضربه سر بلانکو به شکلی خطرناک از بالای دروازه صنعت نفت راهی اوت شد.

دقیقه 69: گوستاوو بلانکو در موقعیتی دیگر روی نقطه پنالتی صاحب توپ شد که ضربه روی پای او با اختلافی کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 74: رافایل سیلوا پس از تکل روی بازیکن صنعت نفت، با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 75: مهدی مهدی پور و رحیم آلبوغبیش در صحنه ای با هم برخورد پیدا کردند که از حسن اکرمی اخطار گرفتند.

دقیقه 78: صالح حردانی به داخل محوطه جریمه صنعت نفت نفوذ کرد، ولی پاس او از مقابل پای مهرداد محمدی از جلوی دروازه به اوت رفت.

دقیقه 86: مهرداد محمدی پس از عبور از مدافع صنعت نفت، در موقعیتی تک به تک با پیام پارسا قرار گرفت، اما ضربه مهاجم استقلال را دروازه بان صنعت نفت مهار کرد.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرار استقلال از رقبا؛ برد اقتصادی برای افزایش فاصله با پرسپولیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرار استقلال از رقبا؛ برد اقتصادی برای افزایش فاصله با پرسپولیس"، کلیک کنید.