عکس| جنجال جریمه رانندگی به دلیل خاراندن سر

آفتاب نیوز :

نوامبر سال گذشته، «تیم هانسن»، به دلیل استفاده از تلفن همراه حین رانندگی جریمه شده بود. او با دیدن این برگه جریمه شوکه شد، چراکه به گفته خودش او هرگز موقع رانندگی از تلفن همراه استفاده نمی کند. بنابراین تصمیم گرفت، عکسی را که دوربین هوش مصنوعی از او گرفته است ببیند.

در نگاه اول، به نظر می آمد که هانسن در حال صحبت با تلفن همراه است اما با نگاه دقیق تر به عکس مشخص می شود، او چیزی در دست ندارد و فقط در حال خاراندن سرش است. خنده دار اینکه، فرد مسیول بررسی عکس های دوربین ها هم متوجه این خطای هوش مصنوعی نشده بوده است.

به طور تصادفی، هانسن مهندس فناوری اطلاعات است و با استفاده از تجربه شخصی خود به پلیس توضیح می دهد که دوربین های هوش مصنوعی مورد استفاده در اداره های راهنمایی و رانندگی، از نوع «مونوکم؛ Monocam» هستند که معمولا دچار خطا می شوند. به گفته او، این نوع دوربین های هوش مصنوعی باید در سطح وسیعی آموزش ببینند تا دچار خطا نشوند. در واقع به آنها باید مجموعه وسیعی از تصاویر با حالت های مختلف داده شود تا ویژگی های تصاویری را که می بینند، بهتر تحلیل و بررسی کنند.

درهر حال این مرد دیگر مجبور به پرداخت جریمه برای کار نکرده نشد.

عکس| جنجال جریمه رانندگی به دلیل خاراندن سر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| جنجال جریمه رانندگی به دلیل خاراندن سر" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| جنجال جریمه رانندگی به دلیل خاراندن سر"، کلیک کنید.