عذرخواهی فدراسیون فوتبال از مردم و جامعه فوتبال – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان

عذرخواهی فدراسیون فوتبال از مردم و جامعه فوتبال - خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیکا، پس از حذف تیم ملی فوتبال ایران در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا، فدراسیون فوتبال ایران پیامی خطاب به مردم، مسوولان، پیشکسوتان و رسانه ها منتشر کرد.

پیام فدراسیون فوتبال ایران به شرح زیر است:

با تبریک فرارسیدن عید مبعث نزول کلام وحی بر رسول اکرم حضرت محمد مصطفی (ص)، در شبی که بخت و اقبال با تیم ملی همراه نبود، علی رغم نمایش سراسر همت و غیرت فرزندان ملت ایران در تیم ملی، آنچه که باید می شد نشد و بدین سبب از بابت عدم راهیابی به ایستگاه پایانی این مسابقات از پیشگاه هواداران وفادار تیم ملی و مردم ایران عذر خواهیم.

آنچه که از این مسابقات اما برای همیشه به یادگار باقی خواهد ماند، تصویری زیبا از همدلی و همراهی آحاد ملت ایران با تیم ملی بود؛ تصویری که بی تردید در حافظه تاریخی مان جاودانه باقی خواهد ماند.
حال که رقابت های جام ملت های آسیا در قطر برای تیم ملی ایران به پایان رسید، تلاش جدیدی آغاز خواهد شد تا با رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت، با قدرت دوچندان در آوردگاه های آتی پیش رو حاضر شویم.
در این مجال، جا دارد از ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، ریاست محترم مجلس شورای اسلامی، ریاست محترم قوه قضاییه، فرماندهی محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرماندهی محترم انتظامی کشور، وزیر محترم ورزش و جوانان و همه مدیران و مسیولان خدوم که با پیام ها و حمایت های مستمر خود موجبات دلگرمی اعضای تیم ملی را فراهم آوردند سپاسگزار باشیم.
به شکل ویژه قدردان زحمات عموم اصحاب رسانه، خبرنگاران، گزارشگران و عکاسان پرتلاشی هستیم که به بهترین شکل اخبار تیم ملی را پوشش دادند و نقش مهمی در این اتحاد کم نظیر داشتند.

همچنین بر پیشکسوتان ارزنده فوتبال کشور درود می فرستیم که در هنگامه برگزاری مسابقات دوشادوش عموم مردم در حمایت از تیم ملی کشورشان تلاش وصف ناپذیری داشتند.

در پایان از تک تک مردم شریف بابت حمایت ها و دعای خیری که بدرقه راه فرزندان خود داشتید، سپاسگزاریم.

ما همچنان بر عهد خود هستیم؛ تا پای جان برای ایران.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عذرخواهی فدراسیون فوتبال از مردم و جامعه فوتبال – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عذرخواهی فدراسیون فوتبال از مردم و جامعه فوتبال – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.