عباسی در واکنش به اعتراض استقلالی ها: اگر آن صحنه پنالتی بود پس همه باید شطرنج بازی کنیم!

عباسی در واکنش به اعتراض استقلالی ها: اگر آن صحنه پنالتی بود پس همه باید شطرنج بازی کنیم!

هافبک تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: اگر صحنه ای که در محوحه جریمه ما اتفاق افتاد پنالتی بود پس همه باید شطرنج بازی کنیم.

محمدرضا عباسی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری تیکا، در خصوص دیدار نساجی و استقلال اظهار کرد: این بازی برای تیم ما مهم بود و برای خود ما حساس بود. البته انتظار داشتیم خیلی بهتر بازی کنیم ولی شرایط جدول باعث شد بازی خوب انجام نشود. خدا را شکر که نتیجه تیم های دیگر به شکلی پیش رفت که کسب همین یک امتیاز هم به سود تیم ما شد.

وی در خصوص اینکه استقلالی ها معتقد بودند برخورد او با آرش رضاوند پنالتی بود ولی حیدری آن را نگرفت گفت: شاید در تلویزیون تصاویر به شکلی بود که انگار برخورد وجود دارد ولی برخورد من به شکلی کاملا طبیعی بود. اگر آن برخورد پنالتی بود پس همه باید برویم شطرنج بازی کنیم!

هافبک نساجی تاکید کرد: این مثل یک برخورد معمولی داخل 18 قدم بود که همیشه در فوتبال بین بازیکنان اتفاق می افتد. من کاملا می دانستیم بازیکن استقلال می خواهد خودش را به زمین بیندازد و پنالتی بگیرد و برای همین مساله هیچ فشاری به بدن او وارد نکردم و داورهم کانلا نزدیک صحنه بود و دید من هیچ برخورد خاصی نداشتم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عباسی در واکنش به اعتراض استقلالی ها: اگر آن صحنه پنالتی بود پس همه باید شطرنج بازی کنیم!" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عباسی در واکنش به اعتراض استقلالی ها: اگر آن صحنه پنالتی بود پس همه باید شطرنج بازی کنیم!"، کلیک کنید.