طارمی: برای تغییر نسل به صبوری نیاز داریم/ از تماشاگران عذرخواهی می کنم

طارمی: برای تغییر نسل به صبوری نیاز داریم از تماشاگران عذرخواهی می کنم

مهاجم تیم ملی گفت: تنها نکته مثبت بازی این بود که ما می توانیم مردم را با فوتبال آشتی دهیم.

به گزارش خبرنگار گروه ورزش خبرگزاری علم و فناوری تیکا، مهدی طارمی پس از  تساوی ایران برابر ازبکستان اظهار کرد: شرایط بازی شرایط خاصی داشت. ما پرواز طولانی به هنگ کنگ داشتیم و پس از بازی های سخت برآب ابن دیدار آماده شدیم.

مهاجم تیم ملی ایران تاکید کرد: تنها نکته مثبت بازی این بود که ما می توانیم مردم را با فوتبال آشتی دهیم. از مردم عذرخواهی می کنیم.

طارمی ادامه داد: ما برای تیم خوب و قابل احترام ازبکستان مساوی کردیم. برای تغییر نسل به صبوری نیاز داریم. در نتیجه گیری موفق عمل کردیم .نیمه اول خوب نبودیم اما در نیمه دوم شرایط تغییر دادیم و می توانستیم در نتیجه گیری هم موفق باشیم.

وی تاکید کرد:حضور پرشور هواداران نکته مثبتی برای این بازی بود. شرایطی که کشور ما دارد باید بپذیریم که با این وضعیت سفر کنیم. به هرنحوی که سفر ما انجام شد تبعات دارد.

مهاجم تیم ملی تاکید کرد: ما اهداف خودمان را برای آینده داریم. ما توانستیم پس از سال ها هواداران را برای بازی های ملی به ورزشگاه ها بکشانیم. موقعی که اسکوچیچ سرمربی تیم بود، در مقدماتی جام جهانی ما یک مساوی اگر می آوردیم حذف می شدیم ولی الان با اقتدار به مرحله بعدی صعود کردیم. 2 بازی مقابل تیم خوب ازبکستان مساوی کردیم. این نشان می دهد در این یکی دو ساله، برنامه و اهداف ما خوب پیش رفته است. تیم ما به زمان نیاز دارد به خاطر این تغییر نسلی که انجام شده و شما باید صبورتر باشید. 

طارمی ادامه داد: با اینکه خیلی از بازیکنان رفته اند ولی تیم ملی هنوز شرایط خوبش را دارد. از لحاظ نتیجه گیری تا به حال خوب انجام داده ایم و اگر بیشتر صبور باشیم، فکر می کنم می توانیم دل هواداران را خوشحال کنیم.

طارمی در خصوص بازی امشب تصریح کرد: به خاطر آن شرایط نتوانستیم خوب بازی کنیم، از طرفی ازبکستان نیز تغییراتی داشت و به خاطر آن شرایط نیز کمی زمان برد. در نیمه دوم با آنالیزهای کادرفنی شرایط را به نفع خودمان عوض کردیم، یکسری موقعیت ها خلق کردیم و می توانستیم به گل برسیم. فکر می کنم در نهایت این فصل، فصل فوتبالی که آخرین بازی، بازی تیم ملی بود، با خوبی و خوشی به پایان رسید.

وی در نشست خبری نیز در پاسخ به سوال خبرنگاران که تاج در مصاحبه اش اشاره کرد که کاپیتان های تیم ملی پذیرفته اند که باید با مشکلات دست و پنجه نرم کنند و آیا او این را پذیرفته است، تاکید کرد: پذیرفتن یک بخش است و انجام شدنش یک بخش؛ به هر حال ما چه بپذیریم، چه نپذیریم، این مشکلات رخ داده است. ما 24 ساعت رفت در مسیر بودیم، 20 ساعت در برگشت. 

مهاجم تیم ملی ادامه داد: شرایطی که کشورمان و فدراسیون مان دارد ما می پذیریم که باید این گونه سفر کنیم. ما یکسری جاها همراهی می کنیم و یکسری جاها از حق بازیکنان دفاع می کنیم. حرف ها را نمی شود باز کرد. ما مثلا نرویم هنگ کنگ؟ وظیفه مان است که بهترین بازی را انجام دهیم. به هر نحوی که رفتیم یکسری تبعات دارد. اگر شما خوب به آنجا بروی، برای بازی بعدی آماده تر هستی. فوتبال 90 دقیقه نیست، ما باید استراحت کافی داشته باشیم. شرایط بازی از 2-3 روز قبل است. شرایطمان این است و باید بپذیریم. 

طارمی تاکید کرد: شاید ما بزرگ ترها نتوانستیم جا بیاندازیم. درست است این بازی تقریبا دوستانه ای بود ولی باید برای دیگر بازیکنان جا می انداختیم که تیم ملی باید هر بازی ببرد. ما می دانیم وظیفه مان است که نهایت توانمان را بگذاریم و پیروز شویم ولی برخی روزها نمی شود.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طارمی: برای تغییر نسل به صبوری نیاز داریم/ از تماشاگران عذرخواهی می کنم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طارمی: برای تغییر نسل به صبوری نیاز داریم/ از تماشاگران عذرخواهی می کنم"، کلیک کنید.