شهادت رییس جمهور فصل مهمی را از انقلاب اسلامی رقم زد – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان

شهادت رییس جمهور فصل مهمی را از انقلاب اسلامی رقم زد - خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیکا، علی شعبانی شامگاه شنبه در مراسم اهتزاز بزرگترین پرچم غدیری کشور در کرمانشاه، اظهار کرد: نعمت زندگی در حکومت اسلامی سعادت بزرگی است که نصیب هر کسی نمی شود، لذا باید برای اعتلای آن تلاش کنیم.

وی به دیدگاه امام علی (ع) در مسیله حکومت و حاکمیت اشاره کرد و افزود: بسیاری از بزرگان درگذشته آرزوی این را داشتند که در حکومت اسلامی زندگی کنند، چرا که در این حکومت توان مردم در جهت تعالی و در بودن مسیر الهی صرف می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به فرمایش امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه حفظ نظام اسلامی از اوجب واجبات است، ادامه داد: یازده تن از امامان معصوم (ع) شهید راه دین شدند تا حکومت اسلامی برقرار بماند.

شعبانی با بیان اینکه امروز پرچم منقش به نام امیرالمومنین (ع) در بلندترین نقطه شهر کرمانشاه برافراشته شد، بیان کرد: برافراشته شدن این پرچم به این معنا است که هرکس نگاه و دیدگاهش این پرچم است باید در همه عرصه های زندگی نگاهش علوی باشد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به انتخابات پیش رو، خاطر نشان کرد: شهادت شهید جمهور همه ملت ایران اسلامی را بسیار غم بار کرد، اما این ضایعه سبب شد که وارد یک عرصه جدید و فصل مهمی از انقلاب اسلامی شویم که همان فصل انتخابات است.

شعبانی تصریح کرد: امروز همگان وظیفه داریم برای استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش کنیم.

وی گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی باعث شده که مردم ایران عزتمند زندگی کنند اما این عزتمند زندگی کردن نیاز به استمرار و دوام دارد و این دوام با حضور مردم امکان پذیر است.

به گفته وی، زمانی تفکر دین و امام زمانه می تواند در حکومت اسلامی جاری و ساری باشد که مردم پای کار حکومت باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه بیان کرد: در این انتخابات وظیفه رساندن 2 پیام را بر عهده داریم و آن پیام امیدآفرینی برای کسانی که چشم امیدشان به نظام مقدس جمهوری اسلامی است و دیگری پیام یاس و ناامیدی به دشمنان این نظام است.

شعبانی با تاکید بر اینکه روز انتخابات روزی است که دشمنان ناامید خواهند شد، گفت: هر کس که دلش برای فرهنگ امیرالمومنین (ع) و گفتمان علوی می تپد باید پای کار ثمره نظام جمهوری اسلامی باشد.

وی با تاکید بر اینکه نمی توانیم فقط شعار علی دوستی بدهیم و پای فرهنگ علوی نباشیم، خاطر نشان کرد: آنچه که در مکتب امامان معصومین (ع)، امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری یاد گرفته ایم این است که همه وجودمان وقف دین باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهادت رییس جمهور فصل مهمی را از انقلاب اسلامی رقم زد – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهادت رییس جمهور فصل مهمی را از انقلاب اسلامی رقم زد – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.