شهاب زاهدی ارزشمندترین بازیکن جی لیگ

شهاب زاهدی ارزشمندترین بازیکن جی لیگ

به گزارش خبرگزاری تیکا؛ شهاب زاهدی از سال 2021 در تیم زوریا لوهانسک در لیگ دسته اول اوکراین بازی کرد و سپس راهی پرسپولیس شد تا اینکه تصمیم گرفت حضور در فوتبال ژاپن را تجربه کند و راهی فوکویوکا شد. قرارداد او 30 ژوین 2024 به پایان می رسد. زاهدی که 187 سانتیمتر قامت دارد، اولین بازیکن ایرانی است که در جی لیگ به میدان می رود. او در این فصل در 16 بازی برای پرسپولیس در لیگ شش گل به ثمر رساند و یک گل نیز در لیگ قهرمانان ثبت کرد ولی پس از یک نیم فصل از سرخپوشان جدا شد.

به نقل از تیکا سایت ژاپنی football-zone به معرفی بهترین و تاثیرگذارتین بازیکنان این فصل جی لیگ پرداخته است که نام شهاب زاهدی نیز در آن به چشم می خورد. این سایت درباره مهاجم ایرانی نوشت: از نظر تاثیرگذاری، شهاب زاهدی مهاجم تیم ملی ایران و تیم آویسپا فوکویوکا در صدر بهترین بازیکنان این فصل لیگ ژاپن بوده است.

او از زمان پیوستن به تیم آویسپا، تاکنون 6 گل به ثمر رساند و 2 پاس گل داد. از 13 امتیاز آویسپا، زاهدی روی 11 امتیاز آن تاثیر داشته است و هیچ بازیکنی این همه تاثیر روی بازی های تیم خود نداشته و همین ها باعث می شود تا زاهدی را یکی از موفق ترین خریدهای این فصل لیگ ژاپن قلمداد کنیم.

ماتیوس پیکسوتو مهاجم برزیلی جوبیلو ایواتا در رده دوم است و سامویل گوستافسون هافبک تیم ملی سوید و باشگاه اوراوا ردز در جایگاه بعدی است.

زاهدی در دیدار با گامبا اوزاکا از فاصله دور دروازه حریف را گشود و خیلی ها عقیده دارند جایزه زیباترین گل سال باید به این گل داده شود.

آویسپا در هفته چهاردهم لیگ ژاپن امروز چهارشنبه در زیمن ویسل کوبه به میدان خواهد رفت و باید دید زاهدی در این دیدار چه عملکردی از خود نشان خواهد داد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهاب زاهدی ارزشمندترین بازیکن جی لیگ" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهاب زاهدی ارزشمندترین بازیکن جی لیگ"، کلیک کنید.