سیدصالحی: نکونام کار بزرگی کرد/ تیمی موفق می شود که میانه زمین را تصاحب کند

سیدصالحی: نکونام کار بزرگی کرد/ تیمی موفق می شود که میانه زمین را تصاحب کند

مهاجم سابق تراکتور و استقلال درباره دیدار دو تیم در هفته بیست و پنجم لیگ برتر می گوید «هر دو تیم بازیکنان خوبی دارند و تیمی در این بازی موفق می شود که بتواند میانه زمین را مال خود کند.»

سید مهدی سیدصالحی در گفت وگو با تیکا، درباره دیدار حساس تراکتور و استقلال در جریان هفته بیست وپنجم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: بازی های تراکتور و استقلال همواره حساسیت بالایی داشته اند. هر دو تیم پرطرفدار هستند و این بازی در تبریز و با حضور هواداران قشنگ تر می شود.

او ادامه داد: استقلال از جام حذفی کنار رفته و تنها جام قابل دسترس برای این تیم، لیگ برتر است و این دیدار یک بازی 6 امتیازی برای استقلال به حساب می آید. با توجه به اختلاف یک امتیازی پرسپولیس با استقلال، استقلال در صورت برد حاشیه امن بهتری در صدر جدول خواهد داشت. با توجه به شرایط استقلال، جواد نکونام تا اینجا کار بزرگی انجام داده است. این تیم بدون اردوی تدارکاتی و علی رغم اینکه خواسته های جواد نکونام برآورده نشد، توانست در صدر جدول قرار بگیرد و به دنبال قهرمانی باشد.

مهاجم سابق تراکتور گفت: امسال تراکتور تغییرات زیادی داشت. زمانی که خمس به تراکتور آمد با نفراتی که بردیف جذب کرده بود کار کرد و امسال شاکله تیم را کاملا تغییر داد و اگر نگاه کنید چندین هفته به ترکیب ثابت نرسید و همین باعث نتایج سینوسی تراکتور بود. باخت 4 بر یک مقابل ذوب آهن در لیگ برتر باعث شد که تراکتور دچار حاشیه شود اما با صعود در جام حذفی شرایط تا حدودی بهتر شد.

سیدصالحی افزود: هر دو تیم تراکتور و استقلال، بازیکنان خوبی دارند و تیمی در این بازی موفق می شود که بتواند میانه زمین را مال خود کند. تراکتور به دنبال بازی مالکانه است و استقلال با بازیکنان خوبی که دارد به دنبال این است که 3 امتیاز بازی را به دست بیاورد و تراکتور هم چنین تفکری دارد. باید دید روز بازی تفکرات مطهری و نکونام به چه صورت خواهد بود. طبیعتاً هر تیمی بتواند مالکیت را در اختیار بگیرد و از عمق خط دفاعی استفاده کند و تمرکز کافی را داشته باشد، سه امتیاز را کسب می کند. در این مسابقه اولین موقعیت، آخرین موقعیت خواهد بود و باید دید کدام کادر توانسته بهتر آنالیز کند و کدام تیم آمادگی روحی بهتری دارد.

او در رابطه با حضور احتمالی یحیی گل محمدی روی نیمکت تراکتور گفت: طبیعتاً گل محمدی در این 6-5 بازی پایانی لیگ نمی تواند کار خاصی انجام دهد چون تیم را خودش نبسته و باید فصل آینده بازیکن جذب کند و تفکراتش را پیاده کند. البته گل محمدی در مقطعی در تراکتور حضور داشت و با جو آشناست. مطمیناً گل محمدی به دنبال این است که آرامش را به تراکتور برگرداند و در این چند بازی روی مسایل روحی و روانی و اینکه کدام بازیکن در کدام پست عملکرد بهتری دارد، کار کند.

«در صورت پیروزی استقلال مقابل تراکتور و باخت پرسپولیس برابر سپاهان، آیا می توان گفت قهرمانی استقلال مسجل شده است؟» پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سوال گفت: نه! این طور نمی توان گفت. بازی با تیم های پایین جدول هم در ادامه کار سخت است و معمولاً انتحاری بازی می کنند چون چیزی برای از دست ندارند. باید تا روز آخر منتظر باشیم. امیدوارم تیمی که شایستگی اش را دارد، قهرمان شود.

پایان خبر تیکا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سیدصالحی: نکونام کار بزرگی کرد/ تیمی موفق می شود که میانه زمین را تصاحب کند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سیدصالحی: نکونام کار بزرگی کرد/ تیمی موفق می شود که میانه زمین را تصاحب کند"، کلیک کنید.