سند ۴۴۰۰ هکتار زمین دولتی در اصفهان صادر شد – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان

سند ۴۴۰۰ هکتار زمین دولتی در اصفهان صادر شد - خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تیکا، علیرضا قاری قرآن در خصوص وضعیت تأمین زمین و تحصیل اراضی در سال‌های ۱۴۰۰ تا پایان ۱۴۰۲، اظهار کرد: در سال‌های فوق تلاش‌های لازم برای تحصیل اراضی ملی و موات داخل محدوده و حریم استان اصفهان انجام شده است.

وی افزود: در مجموع در بازه زمانی سه ساله، بیش از چهار هزار و ۴۰۰ هکتار زمین ملی و موات در داخل حریم و محدوده تحصیل شد که از این میزان افزون بر چهار هزار و ۱۰۰ هکتار اراضی ملی و موات داخل حریم و مابقی داخل محدوده بوده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه در سال ۱۴۰۲، تحصیل اراضی ملی و موات داخل حریم ۲ هزار و ۶۰۰ هکتار بوده، گفت: تحصیل این اراضی در سال‌های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۰ به ترتیب بیش از یک هزار و ۳۰۰ هکتار و ۲۳۰ هکتار بوده است.

وی اضافه کرد: در دولت سیزدهم اراضی تحویل و تحول شده با اداره کل منابع طبیعی استان افزون بر ۶ هزار و ۲۰۰ هکتار بوده که بیش از یک هزار هکتار در سال ۱۴۰۲، پنج هزار هکتار در سال ۱۴۰۱ و بالغ بر ۲۰۰ هکتار در سال ۱۴۰۰ انجام شد.

قاری قرآن با اشاره به اقدامات در راستای تثبیت مالکیت اراضی دولتی استان و پیشگیری از زمین خواری، اظهار کرد: از سال ۱۴۰۰ لغایت پایان سال ۱۴۰۲ در مجموع بیش از ۱۲ هزار و ۳۰۰ فقره سند تک برگ اخذ شده که بخشی از آن مربوط به تبدیل اسناد مالکیت دفترچه‌ای به سند تک برگی بوده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سند ۴۴۰۰ هکتار زمین دولتی در اصفهان صادر شد – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سند ۴۴۰۰ هکتار زمین دولتی در اصفهان صادر شد – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.