سبک بازی فجر را می پسندم/فرصتی برای اشتباه نداریم

تیکا/فارس سرمربی یونانی تیم فوتبال گل گهر سیرجان از بار فنی  تیم فجرسپاسی شیراز به نیکی یاد کرد اما تاکید کرد که تیمش با تمام تمرکز خود برای صعود به مرحله بعد به شیراز آمده و می داند که فرصتی برای اشتباه ندارد.

مارینوس اوزونیدیس سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان امشب، 6 اردیبهشت در کنفرانس خبری پیش از بازی با تیم فجر شهید سپاسی شیراز از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، گفت: جام حذفی همواره فرصت خوبی برای برخی تیم هاست تا از یک مسیر میان بُر به یک جام و سهمیه حضور در آسیا برسند. به خصوص تیم هایی که در لیگ برتر شانس کمی برای قهرمانی یا کسب سهمیه دارند، می توانند روی جام حذفی حساب ویژه ای بازکنند.

وی در پاسخ به سیوال خبرنگار تیکا مبنی بر اینکه آیا تیمش با توجه به کار سختی که در لیگ برتر دارد، اولویت را به جام حذفی خواهد داد یا خیر، اظهار کرد: بله طبیعتا جام حذفی برای ما یک هدف است، اما به صورت تک بازی برگزار می شود و یک بار میزبان هستیم و بار دیگر میهمان، نمی توان آنقدرها روی آن به صورت بلند مدت هدف گذاری کرد.

سبک بازی فجر را می پسندم/فرصتی برای اشتباه نداریم

مارینوس اوزونیدیس افزود: جام حذفی یکی از اهداف ماست اما باید مرحله به مرحله روی آن تمرکز کنیم، چون وقتی این بازی را رد نکنیم، نمی توانیم به بازی بعدی فکر کنیم.

وی در خصوص دیدار فردا با فجرسپاسی نیز گفت: ما بازی های این تیم را دیدهایم و می دانیم تیمی هستند که می خواهند فوتبال خوبی بازی کنند. من سبک بازی این تیم را دوست دارم و فکر می کنم اگر همینطور در لیگ یک به کارشان ادامه بدهند، به عنوان تیم اول راهی لیگ برتر خواهند شد.

ملی پوش سابق فوتبال یونان با تاکید بر اینکه تصور نمی کند نبرد راحتی با یک تیم لیگ یکی داشته باشد، گفت: باید تمرکز خودمان را در تمام طول بازی حفظ کنیم و مطمین هستم که بازیکنان هم بهترین نمایش خودشان را به اجرا می گذارند. اگر همان سطحی که از تیم خود سراغ دارم را در طول بازی با فجر به نمایش بگذاریم، به مرحله بعد خواهیم رفت.

اوزینیدیس که سابقه هدایت تیم های بزرگ یونانی مثل پاناتینایکوس و آ.ا.ک آتن را در کارنامه دارد، در خصوص نتایج ضعیف اخیر گل گهر در لیگ برتر گفت: فکر می کنم بازی های بدی ارایه ندادیم اما نتایجی که انتظار داشتیم رقم نخورد که مصدومیت برخی بازیکنان و بدشانسی نیز در این امر تاثیرگذار بود.

سرمربی گل گهر سیرجان در پایان ضمن ابراز خشنودی نسبت به حضور در شهر زیبای شیراز، گفت: تمام تمرکزمان روی بازی فردا و صعود به مرحله بعد است و همیشه باید در ذهنمان باشد که بازی حذفی یک تک بازی است و جای اشتباه وجود ندارد.

به گزارش تیکا، دیدار تیم های فجرشهید سپاسی شیراز و گل گهر سیرجان از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور از ساعت 18 فردا، 7 اردیبهشت در ورزشگاه حافظیه شیراز آغاز خواهد شد.

پایان خبر تیکا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سبک بازی فجر را می پسندم/فرصتی برای اشتباه نداریم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سبک بازی فجر را می پسندم/فرصتی برای اشتباه نداریم"، کلیک کنید.