ریدلی اسکات زندگی گروه بیجیز را فیلم می کند

ریدلی اسکات زندگی گروه بیجیز را فیلم می کند

آفتاب نیوز :

ریدلی اسکات که در کنار گراهام کینگ و مایکل پراس به عنوان تهیه کننده فیلم زندگی گروه بیجیز که فعلا بدون عنوان است، حضور دارد، تایید کرده است که کارگردانی آن را هم برعهده می گیرد.

به گزارش ورایتی، جان لوگان نویسنده فیلم «گلادیاتور» اسکات در سال 2000، فیلمنامه فیلم جدید را خواهد نوشت.

شرکت پارامونت پیکچرز این فیلم را در سراسر جهان توزیع می کند و بری گیب، آخرین برادر بازمانده از این گروه موسیقی، تهیه کننده اجرایی آن خواهد بود. موریس و رابین دیگر اعضای گروه بیجیز در سال های 2003 و 2012 درگذشتند.

برای بیان زندگی این گروه موسیقی روی پرده بزرگ راهی طولانی طی شده و کنت برانا پیش تر برای کارگردانی یک فیلم بیوگرافی برای پارامونت در سال 2021 آماده شده بود. جان کارنی در مارس 2022 به عنوان کارگردان وارد کار شد، اما به دلیل مشکلات برنامه ریزی از گروه جدا شد و در دسامبر همان سال لورن اسکافاریا کارگردان «کلاهبردارها» جایگزین او شد.

داستان سه برادر سرشناس گیب به تازگی در مجموعه مستندی با عنوان «بیجیز: چطور می توانی یک قلب شکسته را تبلیغ کنی» در سال 2020 تصویر شده است.

اسکات به تازگی ساخت «گلادیاتور 2» را تمام کرده که پل مسکال و پدرو پاسکال بازیگران آن بودند. این فیلم قرار است 22 نوامبر اکران شود. «ناپلیون»، «خانه گوچی» و «آخرین دویل» از دیگر فیلم های اخیر کارگردانی هستند که سازنده فیلم های دیگری، چون «تلما و لوییز» و «سقوط شاهین سیاه» است. اسکات 5 بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده است و فیلم «مریخی» او برنده جایزه گلدن گلوب بهترین فیلم موزیکال یا کمدی شد.

جدیدترین بیوگرافی پارامونت در زمینه موسیقی، «باب مارلی: یک عشق» این هفته در سینما ها اکران می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ریدلی اسکات زندگی گروه بیجیز را فیلم می کند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ریدلی اسکات زندگی گروه بیجیز را فیلم می کند"، کلیک کنید.