روش های مشارکت در پویش ملی نذر قربانی اعلام شد – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان

روش های مشارکت در پویش ملی نذر قربانی اعلام شد - خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تیکا، حبیب اله آسوده، با تبریک فرا رسیدن عید سعید قربان و دهه ولایت، گفت: کمیته امداد در ایام مبارک دهه ولایت سه برنامه محوری را برنامه ریزی کرده است که این اقدامات با اجرای پویش نذر قربانی همزمان با عید قربان آغاز می شود.

وی افزود: پویش به عشق علی (ع) به منظور جذب حامیان در طرح اکرام ایتام و محسنین و پویش اطعام غدیر نیز همزمان با دهه ولایت و عید سعید غدیر با هدف حمایت از فرزندان یتیم و خانواده های محروم و نیازمند برگزار می شود.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد با اشاره به اجرای طرح نذر قربانی در سال گذشته، اظهار کرد: سال گذشته در سراسر کشور حدود 37 هزار قربانی در قالب طرح نذر قربانی انجام شد.

آسوده گفت: توزیع گوشت قربانی با اولویت خانواده های نیازمند در مناطق محروم با رعایت موازین بهداشتی و در اسرع وقت انجام می شود.

وی خاطرنشان کرد: براساس برنامه ریزی انجام شده، امیدواریم امسال با رشد 30 درصدی به 50 هزار قربانی در این طرح ملی برسیم.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد اضافه کرد: کد دستوری #12* و شماره کارت 6037-9979-0000-4848 برای جذب کمک های مردمی در پویش نذر قربانی از عید قربان تا عید غدیر پیش بینی شده است.

آسوده با بیان اینکه کد دستوری #8877* نیز به صورت شهرستانی و استانی فعال شده است، تصریح کرد: همچنین دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری از امروز تا پایان دهه ولایت در سراسر کشور آماده دریافت نذورات مردم نیکوکار است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "روش های مشارکت در پویش ملی نذر قربانی اعلام شد – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "روش های مشارکت در پویش ملی نذر قربانی اعلام شد – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.