دیدار دبیران جشنواره بین المللی امام رضا(ع) با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

دیدار دبیران جشنواره بین المللی امام رضا(ع) با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

به گزارش خبرگزاری تیکا، از ستاد خبری بیست و یکمین دوره جشنواره بین المللی افرهنگی و هنری امام رضا(ع)، سعید زمانی با بیان این مطلب اظهارکرد: این نشست که با هدف تبادل نظر پیرامون رویکردهای آتی جشنواره و همچنین ارایه گزارشی از فعالیت های انجام شده ترتیب یافته، فرصتی برای تاکید بر اهمیت همکاری بیشتر دستگاه های دولتی در حمایت از فرهنگ رضوی خواهد بود.
وی ادامه داد: این دیدار فرصتی است برای ارایه دیدگاه ها و برنامه های نوآورانه ای که می تواند جشنواره را به سطحی بالاتر برساند. از جمله موضوعات مورد بحث، آسیب شناسی فضاهای فرهنگی گذشته و بررسی راهکارهایی برای بهبود و توسعه آن ها در آینده است.
وی افزود: در این جلسه، نمایندگانی از بخش های مختلف جشنواره از جمله شعر، عکس، تیاتر، سرود، گرافیک، خوشنویسی و جشنواره روستایی حضور خواهند یافت.
معاون ترویج و جریان سازی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) بیان کرد: امیدواریم که با حمایت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بتوانیم موانع موجود را برطرف سازیم و فضایی پویاتر و موثرتر برای ترویج فرهنگ رضوی فراهم آوریم.

وی اضافه کرد: یکی از مسایل مهمی که قرار است در این دیدار مطرح شود، مسیله عدم همکاری برخی از ادارات ارشاد استان ها با جشنواره است. دبیران جشنواره امیدوارند که با مطرح کردن این موضوع، بتوانند راهکارهایی برای همکاری بهتر و موثرتر در آینده ارایه دهند.
زمانی یادآورشد: این دیدار که قرار است در روز شنبه مورخ 8 اردیبهشت ماه برگزار شود، گامی مهم در جهت تقویت همکاری های فرهنگی و هنری در سطح ملی به شمار می رود و انتظار می رود که نتایج آن تاثیرات مثبتی بر روند برگزاری جشنواره های آینده داشته باشد.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دیدار دبیران جشنواره بین المللی امام رضا(ع) با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دیدار دبیران جشنواره بین المللی امام رضا(ع) با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی"، کلیک کنید.