دست آمریکا به خون فلسطینیان آغشته است

دست آمریکا به خون فلسطینیان آغشته است

نماینده سابق مجلس کویت گفت: آمریکا جنایت کار اصلی و مادر همه جنایت کاران است و دستش به خون فلسطینیان آغشته است.

به گزارش تیکا، مصطفی غلوم نماینده سابق مجلس کویت طی سخنانی در همایش بین المللی «امام خمینی(ره)، فلسطین و بیداری اسلامی» اظهار کرد: من در دهه 80 میلادی دانشجو بودم، امام(ره) در پاریس به سر می بردند به منزل ایشان رفته و صحبت داشتیم، گفتند انقلاب درختی است که با خون شهدا آبیاری می کنیم، این درخت میوه خواهد داد، امروز در این سالنی که گرد هم آمده ایم، می بینیم این صحبت عینا محقق شده است. میوه این درختی که با خون شهدا آبیاری شده همه محقق شده و با چشم خود خواهیم دید فردا میلیون ها عاشق امام(ره) حاضر خواهند شد.

نماینده سابق مجلس کویت تصریح کرد: جوانانی که امام(ره) را از نزدیک ندیده اند و از طریق رهبر کنونی خود به خوبی می بینند حقیقت چگونه است، اگر دیدیم حضرت نوح امت خود را با کشتی نجات داد، می توانیم بگوییم امام (ره) این امت را با کشتی ولایت خود یعنی ولایت فقیه نجات داده است.

وی ضمن گرامیداشت یاد شهدای خدمت اظهار داشت: آقای امیر عبداللهیان در سفری که به کویت داشتند از من دعوت کردند به ایران سفر کنم اما میسر نشد، اما اکنون که در ایران هستم، برای ادای احترام به وی به مزار ایشان در حرم حضرت عبدالعظیم رفتم و از ایشان عذرخواهی کردم.

نماینده سابق مجلس کویت خاطرنشان کرد: بدانید به زودی انگلیسی استعمارگر از زمانی که بیانیه بالفور را امضاء کرد، شکست خواهد خورد و از صحنه تاریخ محو خواهد شد، شفاف میگویم، مرگ بر آمریکا، چرا که آمریکا جنایت کار اصلی و مادر همه جنایت کاران است و دستش به خون فلسطینیان آغشته است.

پایان خبر تیکا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دست آمریکا به خون فلسطینیان آغشته است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دست آمریکا به خون فلسطینیان آغشته است"، کلیک کنید.