درگیری شدید خلیل زاده با خبرنگاران/مگر شما کی روشی پور نبودید؟! +فیلم

درگیری شدید خلیل زاده با خبرنگاران مگر شما کی روشی پور نبودید؟! فیلم

مدافع و کاپیتان تراکتور بعد از پایان بازی با پرسپولیس با خبرنگاران رسانه های گروهی درگیری پیدا کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری تیکا، شجاع خلیل زاده پس از شکست تراکتور در خانه پرسپولیس اظهار کرد: بازی خوبی بود یک مقدار هم بدشانس بودیم و تبریک به تیم پرسپولیس می گویم.

وی در خصوص اینکه ایا خستگی جام ملت ها از تش خارج شده است گفت: نه هنوز نیامده است.

خبرنگاری گفت ظاهرا  می خواستند تو را تعویض کنند که خلیل زاده گفت: من تعویض نشدم. دفاع چپ ما گفت همسترینگم درد می کند من به مربی تیممان گفتم او درد دارد تعویضش کنید. من نمی دانم برخی دنبال چه می گردند که از آقای خمز در نشست خبری سوال کردند که شجاع خلیل زاده تعویض کرده است.

خلیل زاده ضمن عذرخواهی از هواداران تراکتور بابت شکست پیرامون جام ملت های آسیا گفت: آقای قلعه نویی صحبت هایش کاملا درست بود. مگر زمانی که کی روش اینجا بود شما او را سوال و جواب کردید؟ شما همه کی روشی پور بودید! من دلم پر است ولی زمانی که کی روش 8 سال ما را دعوت نکرد شما کجا بودید؟

وی ادامه داد: ما تلاش کردیم ولی نشد. فوتبال همین است دیگر، الان باید چه کار کنیم؟ 

مدافع تیم ملی ادامه داد: یکسری ها منافعشان در خطر بود. 8 سال به تیم ملی دعوت نشدم شما کجا بودید؟ 

خبرنگاری گفت عمق خط دفاع تیم ملی اشتباه داشت که خلیل زاده با عصبانیت گفت: به شما ربطی ندارد.

 

بعد از این اتفاق خلیل زاده صحنه را ترک کرد اما دوباره با عصبانیت نزد خبرنگاران آمد که کار به ورود سعید مظفری زاده کشید و سرپرست تراکتور مدافع عصبانی تیمش را به سمت اتوبوس این تیم برد.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درگیری شدید خلیل زاده با خبرنگاران/مگر شما کی روشی پور نبودید؟! +فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درگیری شدید خلیل زاده با خبرنگاران/مگر شما کی روشی پور نبودید؟! +فیلم"، کلیک کنید.