خواننده های پاپ که بعد از 2 سال به اهواز می روند

خواننده های پاپ که بعد از 2 سال به اهواز می روند

آفتاب نیوز :

تیرماه سال 1401 بود که حواشی و اتفاقات عجیب در مقابل سینما هلال اهواز، باعث شد کنسرت سیروان خسروی خواننده موسیقی پاپ با جنحال های فراوان لغو شود و از آن روز تاکنون، به جز چند اجرای جسته و گریخته، روند برگزاری کنسرت در این استان با اختلال مواجه شد.

اما شب گذشت- هفتم اردیبهشت – پس از حدود 2 سال بار دیگر روند برگزاری کنسرت در این استان به ادعای فعالان موسیقی در خوزستان از سر گرفته شده و قرار است هر ماه دو خواننده در اهواز و شهر های اطراف روی صحنه بروند.

مجید رضوی خواننده موسیقی شب گذشته نخستین کنسرت دور جدید اجرا های زنده در اهواز را در سینما فردوسی این شهر روی صحنه برد و با استقبال جالب توجه مردم اهواز رو به رو شد.

رضوی با اجرای بیش از بیست قطعه در این کنسرت، شب ویژه ای را برای دوستدارانش ساخت و در اواسط کنسرت نیز به حاضران در سالن گفت: اهواز و خوزستان جزو بهترین مردمان ایران هستند که در فضای فرهنگ و هنر کارنامه ای درخشان دارند. امیدوارم با همکاری مسیولان، سالن های در خور شان این مردم برای کنسرت ساخته شود.

حمزه صحرایی تهیه کننده کنسرت مجید رضوی در اهواز درباره آغاز مجدد روند برگزاری کنسرت در این استان بیان کرد: مقوله کنسرت در خوزستان پس از اتفاقات کنسرت سیروان خسروی که تهیه کننده آن اجرا هم بودم، با مشکلاتی مواجه شد، با تدبیر مدیران فرهنگی استان بالاخره تصمیم بر این شد که بار دیگر شاهد برگزاری کنسرت در استان باشیم. تلاش و همدلی مدیران فرهنگی استان و فعالان و تهیه کننده های موسیقی باعث شده که ما با اطمینان در این حوزه فعالیت هایمان را از سر بگیریم و قطعا دیگر ماجرا های کنسرت سیروان خسروی تکرار نخواهد شد.

صحرایی افزود: برنامه ریزی های فراوانی برای برگزاری کنسرت در خوزستان صورت گرفته که به زودی اطلاع رسانی خواهد شد و استان خوزستان که دارای پیشینه ای فرهنگی و هنری در همه این سال ها بوده، برای ادامه روند کاری در سال پیش رو، کارنامه ای پربار را به همکاری مدیران ارشاد در استان تجربه خواهد کرد.

کنسرت مجید رضوی در اهواز به مدیریت حمیدرضا خجندی در اهواز برگزار شد و در هفته های آینده خوانندگانی همچون معین زندی، سهراب پاکزاد و حامیم در این استان روی صحنه خواهند رفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خواننده های پاپ که بعد از 2 سال به اهواز می روند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خواننده های پاپ که بعد از 2 سال به اهواز می روند"، کلیک کنید.