حضور مرکز وکلا با 186 عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب تهران – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان

حضور مرکز وکلا با 186 عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب تهران - خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تیکا، حسن عبدلیان پور رییس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده با حضور در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، گفت: مرکز وکلا در این نمایشگاه با توجه به حضور اقشار فرهیخته و دانشگاهی ضمن ارایه دستاوردهای علمی و تخصصی در غرفه اختصاصی، برای بازدیدکنندگان، نویسندگان و ناشران میز خدمت حقوقی رایگان دایر کرده است.

وی با بیان اینکه مرکز وکلا امسال با 186 عنوان کتاب در حوزه های قضاوت، وکالت، کارشناسان رسمی دادگستری، مشاوران خانواده، سردفتری در نمایشگاه حضور پیدا کرده است، گفت: این کتاب ها در حوزه های کاربردی قوانین و مقررات، تنقیحی همچون وکالت، کارشناسان رسمی دادگستری و تخصصی همچون حوزه های معدن، محیط زیست، مالکیت فکری و حتی حوزه های معارف و تاریخی در نمایشگاه حضور دارد.

رییس مرکز وکلا: انتشارات مرکز وکلا به سمت تخصصی شدن وکالت پیش رفته است

رییس مرکز وکلا گفت: پیرو دغدغه ریاست قوه قضاییه در بازدیدی که امروز از غرفه مرکز در مورد نشر کتابچه های تخصصی عنوان کرد، باید بگوییم مرکز وکلا با دغدغه ای که در حوزه آموزش تخصصی دارد همواره نسبت به انتشار آثار موثر هدفمند عمل کرده و بر خود فرض می داند که در این زمینه با تمام توان، حرکت کند.

وی ادامه داد: از این پس منابع منتشر شده در انتشارات مرکز وکلا با توجه به حیطه موضوعی گسترده و به روز موجب تسهیل و تسریع آموزش های تخصصی وکلا که همواره از جمله اهداف متعالی دستگاه قضایی و به خوبی نیز در سند تحول قضایی به آن اشاره شده است، خواهد بود.

رییس مرکز وکلا: انتشارات مرکز وکلا به سمت تخصصی شدن وکالت پیش رفته است.

عبدلیان پور به فعالیت های علمی و پژوهشی مرکز وکلا در موضوع سند تحول قضایی اشاره کرد و گفت: 20 درصد از مقالات علمی که در حوزه های تخصصی وکالت، کارشناسی رسمی و مشاوران خانواده در کشور ارایه می شود متعلق به اعضای مرکز وکلا است.

رییس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده به دیدار مقام رهبری با شعرا اشاره کرد و گفت: با توجه به منویات رهبری در مورد اینکه آثار و اشعاری که برای فلسطین و محور مقاومت سروده شده است باید به زبان های مختلف ترجمه شود، در فراخوان مرکز وکلا 300 آثار فاخر داخلی و بین المللی دریافت شد که با کسب اجازه از رهبر انقلاب اشعار ایشان نیز در این موضوع استفاده و این اثر فاخر منتشر خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور مرکز وکلا با 186 عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب تهران – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور مرکز وکلا با 186 عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب تهران – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.