حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها نقش جدی در جریان زیارت داشتند – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان

حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها نقش جدی در جریان زیارت داشتند - خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیکا، حجت الاسلام مهدی فاطمی پور عصر چهارشنبه در اجتماع 5 هزار نفری دختران دانشجو در حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها با تبریک دهه کرامت و روز دختر گفت: امروز دختران دانشجو از هشتاد دانشگاه سراسر کشور در این اجتماع حضور دارند که پشتیبانی این جشن از سوی وزارت علوم و حرم بانوی کرامت کار ارزشمند و بزرگی است که باید از این تلاش ها تقدیر کرد.

حجت الاسلام فاطمی پور بیان کرد: حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، نقش جدی در جریان زیارت داشتند و امروز همه ما زایران حضرت هستیم.

معاون فرهنگی سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه ها افزود: زیارت آثار بسیار مهمی برای انسان به همراه دارد که نباید از کنار آن به راحتی عبور کرد.

فاطمی پور گفت: انسان در زیارت بیان می کند که ناقص است و در محضر انسان کامل خود را عرضه می کند و حضرت معصومه سلام الله علیها خودشان نیز زایر امام رضا علیه السلام بودند و در این مسیر جان خود را فدا کردند.

وی تصریح کرد: امامت و ولایت مسیری برای همرنگ شدن با خدا است و حضرت معصومه سلام الله علیها در مسیر ولایت بودند و ما نیز در ادامه زندگی نیازمند تکیه گاه هستیم که آن تکیه گاه واقعی امام معصوم است و باید از حضرت بیاموزیم که دل در گرو ولی خدا بگذاریم.

معاون فرهنگی سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه ها عنوان کرد: باید در عمل پیرو ولی خدا باشیم و بسیاری از مشکلات ما از دینداری سوری و ظاهری است که باید دینداری را در زندگی خود عملیاتی کنیم و به دین پایبند باشیم.

وی تاکید کرد: باید تلاش کنیم تا دین در زندگی ما بیشتر ساری و جاری باشد و این امر با تقویت رابطه عاطفی با ولی خدا امکان پذیر است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها نقش جدی در جریان زیارت داشتند – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها نقش جدی در جریان زیارت داشتند – خبرگزاری تیکا | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.