جهاد اسلامی: جبهه مقاومت شریک پیروزی قریب الوقوع ملت فلسطین است

جهاد اسلامی: جبهه مقاومت شریک پیروزی قریب الوقوع ملت فلسطین است

عضو دفتر سیاسی جهاد اسلامی ضمن تقدیر از اقدامات یمن در حمایت از فلسطین گفت «همه در جبهه مقاومت شریک پیروزی ای هستند که به زودی اعلام می شود».

«علی ابوشاهین» عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی روز سه شنبه و در کنفرانس خبری مشترک با «اسامه حمدان» عضو ارشد حماس گفت: در برابر جنایت های دشمن، مردم ما پیروزی را رقم می زنند ملت فلسطین با صبر و ایستادگی خود اجازه نمی دهد که دشمن صهیونیستی موفق شود.

او که در نمایشگاه رسانه های تهران پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود، افزود: شاهد وحدت کلمه و وحدت صف در کرانه و غزه هستیم و مردم در این مناطق مشترکا در میدان مبارزه با دشمن صهیونیستی هستند.

 ابوشاهین ادامه داد : تهدیدات دشمن در خصوص حمله به رفح صحبت از بدترین ارتکاب جنایت در عرصه کنونی است و کشورهای اسلامی باید به وظیفه خود عمل کنند.

عضو جهاد اسلامی همچنین گفت: رژیم های سازشگار عربی بنادر و خاک خود را برای تامین نیازهای رژیم صهیونیستی به کار گرفته اند. 

 او تاکید کرد: ما دولت آمریکا و غرب را مسوول ادامه این جنگ می دانیم.

ابوشاهین تاکید کرد: ما از کشورهای عربی می خواهیم به یاری مردم فلسطین بشتابند.

این عضو جهاد اسلامی با بیان این که برخی از نظام های عربی، در این تحولات از اسراییل حمایت می کنند، در بخشی از سخنان خود گفت: اقدامات دوستان ما در مقاومت یمن تاثیر زیادی داشته است و به رژیم صهیونیستی فشار آورده است.

او تاکید کرد: برادران ما در یمن مورد تقدیر ملت فلسطین هستند و انشاالله که حمایت ها ادامه داشته باشد و همه در جبهه مقاومت شریک پیروزی ای هستند که به زودی اعلام می شود.

ابو شاهین در پاسخ به سوالی در پیشنهاد رهبر انقلاب برای قطع شریان های اقتصادی اسراییل توسط کشورهای منطقه گفت: اگر به پیشنهاد رهبر انقلاب از طرف کشورهای مختلف عمل می شد، این موضوع موجب رهایی کشورهای منطقه از سلطه اقتصادی دیگری بود؛ کشورهای منطقه آزادی و استقلال ندارند و در عمل دنباله رو هستند و آن ها نمی توانند تصمیم به قطع رابطه با اسراییل بگیرند. اگر این دعوت اجابت میشد عزت کشورهای مسلمان بیش از پیش تقویت می شد.

او ادامه داد : انقلاب ایران انجام شد تا شرق و غرب از این کشور کنار بروند تا جمهوری اسلامی مستقل شکل بگیرد و کشورهای منطقه نیز باید از این الهام بگیرند و این نه فقط به نفع فلسطین بلکه به نفع خود آن ها خواهد بود.

پایان خبر تیکا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جهاد اسلامی: جبهه مقاومت شریک پیروزی قریب الوقوع ملت فلسطین است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جهاد اسلامی: جبهه مقاومت شریک پیروزی قریب الوقوع ملت فلسطین است"، کلیک کنید.