جزییات تفاهم نامه تحقیقاتی فرماندهی انتظامی گیلان و دانشگاه آزاد بندرانزلی

جزییات تفاهم نامه تحقیقاتی فرماندهی انتظامی گیلان و دانشگاه آزاد بندرانزلی

دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان گیلان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی بندرانزلی تفاهم نامه امضا کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری تیکا، تفاهم نامه همکاری علمی، تحقیقاتی و آموزشی میان دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان گیلان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی بندرانزلی منعقد شد.

این تفاهم نامه با هدف همکاری مشترک در تمامی زمینه های علمی، پژوهشی و فناوری با در نظر گرفتن امکانات طرفین اعم از علمی، فنی، نیروی انسانی، اطلاعات، تجربه و تخصص به امضا رسید.

زمینه های همکاری و تعهدات مشترک این تفاهم نامه همکاری در برگزاری جلسات اندیشه ورزی، میزگردها، همایش ها، کارگاه ها و برپایی نمایشگاه های علمی مرتبط، همکاری در زمینه شناسایی نخبگان، ایده پردازان، پژوهشگران و فناوران در حوزه های مختلف مرتبط با نظم، امنیت و پیشگیری از آسیب های اجتماعی و موارد مبتلا به انتظامی پلیسی به منظور بهره مندی از ظرفیت های علمی و دانشی آنان است.

جزییات تفاهم نامه تحقیقاتی فرماندهی انتظامی گیلان و دانشگاه آزاد بندرانزلی

همچنین همکاری علمی در زمینه طراحی و اجرای طرح های پژوهشی کاربردی مشترک در حوزه فناوری، مهیا کردن امکانات استفاده از آزمایشگاه ها و تجهیزات مرتبط برای پژوهشگران طرفین، انجام ترجمه متون و تالیفات مرتبط در صورت نیازمندی، همکاری برای کاربردی کردن تحقیقات و طرح های خاتمه یافته پژوهشی مرتبط با نظم، امنیت و پیشگیری از آسیب های اجتماعی و موارد مبتلا به انتظامی پلیسی در استان، استفاده از توان تخصصی طرفین برای ارایه مشاوره های علمی و مبادله تجربیات، اسناد و مدارک علمی، پژوهشی میان طرفین براساس طبقه بندی های سازمانی از دیگر جزییات این تفاهم نامه است.

همکاری درباره انتشار کتب، متون آموزشی ترویجی، فرهنگی، اجتماعی و نشریات علمی و پژوهشی، همکاری در زمینه اطلاع رسانی درباره موضوعات علمی، پژوهشی طرفین، فراهم آوردن امکان بهره گیری از نتایج طرح های پژوهشیِ انجام شده مرتبط در قالب کاربست برای طرفین، ایجاد زمینه های اجرای موضوعات پژوهشی مورد نیاز طرفین توسط اعضای هییت علمی، نخبگان و پژوهشگران دانشگاه ها، انجام تعهدات مندرج در قرارداد های منعقد شده و استفاده از تمامی ظرفیت های طرفین در راستای توسعه فرهنگ کارآفرینی و نوآوری در استان گیلان از دیگر موارد تفاهم نامه همکاری علمی، تحقیقاتی و آموزشی میان دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان گیلان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی انزلی است.

این تفاهم نامه به مدت یک سال میان طرفین منعقد شد و تداوم فعالیت یا بازنگری، اصلاح و تغییرات در مفاد آن به پیشنهاد کارگروه و با توافق بالاترین مقام طرفین خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات تفاهم نامه تحقیقاتی فرماندهی انتظامی گیلان و دانشگاه آزاد بندرانزلی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات تفاهم نامه تحقیقاتی فرماندهی انتظامی گیلان و دانشگاه آزاد بندرانزلی"، کلیک کنید.