تیزر خلاقانه «منِ نفرت انگیز» با حضور ستاره NBA +فیلم

تیزر خلاقانه «منِ نفرت انگیز» با حضور ستاره NBA +فیلم

تیزر قسمت جدید انیمیشن «من نفرت انگیز» با حضور نیکولا یوکیچ، ستاره صربستانی دنیای بسکتبال منتشر شد که بازخوردهای مثبت فراوانی داشت.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری تیکا، چهارمین قسمت از مجموعه انیمیشن «من نفرت انگیز» طبق برنامه ای که کمپانی ایلومینیشن اعلام کرده قرار است تیر ماه امسال به صورت جهانی اکران شود، انیمیشن محبوبی که در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد و از مورد انتظارترین آثار انیمیشنی سال جدید است. 

کریس رناد کارگردانی این قسمت از انیمیشن «من نفرت انگیز» را برعهده داشته و قسمت چهارم با تهیه کنندگی کریس ملداندری و نویسندگی مایک وایت ساخته شده است. استیو کرل، کریستن ویگ، پی یر کافین، میرندا کازگرو و استیو کوگان نیز به عنوان صداپیشه در این فیلم حضور داشتند.

اما چیزی که امروز نام این انیمیشن را سر زبان ها انداخت تیزر خلاقانه ای بود که از آن منتشر شد. این تیزر کوتاه با حضور نیکولا یوکیچ (ستاره صربستانی تیم بسکتبال دنور ناگتس) و با داستانی خاص به انتشار درآمد.

در این تیزر یوکیچ، ستاره اروپایی NBA روبروی تراپیست خود نشسته و در رابطه با شباهتش با شخصیت اصلی انیمیشن «من نفرت انگیز» یعنی «گرو» صحبت می کند. شباهتی که باعث شده یک سورپرایز در زندگی این بسکتبالیست به وجود بیاید و مهمان های ناخوانده ای با او همراه شوند.

این تیزر به واسطه ایده خلاقانه و جذابش خیلی زود بین علاقه مندان به انیمیشن و دوستداران بسکتبال دست به دست شده و توجهات زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

تیزر «من نفرت انگیز 4» را در ادامه تماشا کنید: 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تیزر خلاقانه «منِ نفرت انگیز» با حضور ستاره NBA +فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تیزر خلاقانه «منِ نفرت انگیز» با حضور ستاره NBA +فیلم"، کلیک کنید.