تلاش برای یافتن مرد روستایی گم شده در شهرستان خواف

تلاش برای یافتن مرد روستایی گم شده در شهرستان خواف

آفتاب نیوز :

محمد افشار مقدم با بیان اینکه هنوز ردی از مرد روستایی گم شده در شهرستان مرزی خواف به دست نیامده است، اظهار کرد: مرد روستایی حدود 39 ساله به نام احمد صید محمدخانی از ساکنان روستای چاه گچی از توابع بخش جلگه زوزن و قاسم آباد خواف از روز گذشته که برای جمع آوری زیره سیاه، از محل زندگی خارج شده تاکنون به منزل بازنگشته و همچنان مفقود است.

مدیر جمعیت هلال احمر خواف افزود: علاوه بر این فرد، روز گذشته چهار نفر دیگر هم برای جمع کردن زیره از این روستا خارج شده بودند که آن ها برگشتند، اما مرد گمشده هنوز به روستا برنگشته و جمعیت هلال احمر خواف با دریافت این خبر، 10 نفر از امدادگران را در قالب 4 تیم از اولین ساعت های بامداد امروز برای جستجو و پایش به منطقه یاد شده اعزام کرد.

وی با اعلام اینکه امروز در جریان این عملیات یکی از امدادگران به دلیل گرمای هوا و کاهش آب بدن دچار بی حالی شد و برای درمان به بیمارستان 22 بهمن خواف انتقال یافت، اضافه کرد: علاوه بر نیرو های هلال احمر، نیرو های محلی نیز در آن منطقه جستجو را انجام می دهند.

افشارمقدم درباره آخرین وضعیت عملیات تجسس تا شامگاه امشب گفت: به رغم اینکه تجسس ها بی نتیجه بوده، اما از ظهر امروز تیم کوهستان امدادگران هلال احمر به همراه یک تیم کوهنوردان محلی از منطقه قاسم آباد به گروه های جستجو گر اضافه شدند و امیدواریم مرد روستایی مفقود شده را بیابیم.

مدیر جمعیت هلال احمر خواف گفت: منطقه تحت جستجو شرایط استفاده از بالگرد و سگ های زنده یاب را ندارد و اگر اتفاق خاصی برای مرد روستایی گم شده نیفتاده باشد احتمال آن می رود که او از حوزه استحفاظی شهرستان خواف خارج و وارد شهرستان همجوار همچون گناباد شده باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تلاش برای یافتن مرد روستایی گم شده در شهرستان خواف" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تلاش برای یافتن مرد روستایی گم شده در شهرستان خواف"، کلیک کنید.