تساوی در سیرجان؛ زور گل گهر و شمس آذر به هم نرسید

تساوی در سیرجان؛ زور گل گهر و شمس آذر به هم نرسید

آفتاب نیوز :

در آغاز هفته بیست وششم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور جام خلیج فارس، تیم های گل گهر سیرجان و شمس آذر قزوین از ساعت 19 در ورزشگاه شهید سلیمانی سیرجان به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی صفر بر صفر همراه شد.

ایمان کهیش با کمک های حسن ظهیری و حامد تازه پور قضاوت این مسابقه را بر عهده داشتند.

نبرد امشب، مصاف دو تیم همسایه در جدول محسوب می شد. گل گهر در حالی میزبان شمس آذر بود که در 6 بازی اخیر با ثبت 3 مساوی و 3 شکست، از مسیر برد دور شده بود و در این بازی خانگی به دنبال شکستن طلسم نزدیک به دو ماهه پیروز نشدن بود. در سوی دیگر شمس آذر هم که در اولین حضورش در لیگ برتر، نتایج قابل قبولی گرفته است، به دنبال دومین برد متوالی پس از پیروزی هفته گذشته برابر پیکان بود.

با وجود تلاش دو تیم، اما بازی گل گهر و شمس آذر دیداری سرد از آب درآمد و محمدرضا اخباری و علیرضا جعفرپور، دروازه بانان دو تیم روز بی دردسری را تجربه کردند. در دقیقه 97 معین قربانی از شمس آذر با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد تا شاگردان سعید دقیقی، مسابقه را 10 نفره به پایان برسانند. در نهایت دیدار گل گهر و شمس آذر با تساوی بدون گل به پایان رسید.

با این تساوی گل گهر با 36 امتیاز و شمس آذر با 35 امتیاز در رده های ششم و هفتم جدول رده بندی لیگ برتر باقی ماندند.

ترکیب اولیه گل گهر سیرجان:

محمدرضا اخباری، مسیح زاهدی، سامان فلاح، مهدی تیکدری، سیدابولفضل رزاق پور، احمد زنده روح، علیرضا علیزاده، روبرتو تورس، مهدی ممی زاده، اریک باگناما و سعید سحرخیزان

سرمربی: مارینوس اوزونیدوس

ترکیب اولیه شمس آذر قزوین:

علیرضا جعفرپور، هومن ربیع زاده، محمدرضا رضایی، حسین گودرزی، محسن طرحانی، پوریا سرآبادانی، صادق آلبوصبیح، علی آزادمنش، محمد پاپی، امیرمحمد نسایی و فراز اماملی

سرمربی: سعید دقیقی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تساوی در سیرجان؛ زور گل گهر و شمس آذر به هم نرسید" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تساوی در سیرجان؛ زور گل گهر و شمس آذر به هم نرسید"، کلیک کنید.