تداوم بارش باران و برف در برخی نقاط تهران

تداوم بارش باران و برف در برخی نقاط تهران

آفتاب نیوز :

بر اساس بررسی نقشه های پیش یابی و تحلیل الگوهای همدیدی طی سه روز آینده وضعیت جوی استان تهران آسمان کمی ابری تا نیمه ابری، گاهی همراه با وزش باد و در برخی مناطق پرتردد شهری در بعضی ساعات افزایش نسبی آلاینده ها غبار محلی و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.

امروز (اول اسفندماه) در پاره ای نقاط استان به ویژه در بخش های شمالی و ارتفاعات استان و از اواخر وقت چهارشنبه تا ظهر پنجشنبه (2 تا 3 اسفندماه) در استان تهران به ویژه نیمه غربی گاهی بارش باران و برف و احتمال رعد و برق مورد انتظار است.

ااز بعد از ظهر جمعه (4 اسفنذماه) افزایش وزش باد و بهبود کیفیت هوا پیش بینی می شود.

از بعد از ظهر شنبه (5 اسفندماه) با فعالیت سامانه بارشی در سطح استان بارش باران و برف، گاهی با وزش باد مورد انتظار است.

از امروز تا روز جمعه روند افزایش نسبی دما و روز شنبه کاهش دما در سطح استان پیش بینی می شود.

رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهارکرد: آسمان تهران فردا (2 اسفندماه) صاف، در بعضی ساعت ها غبار محلی، از به از ظهارافزایش ابر با حداقل دمای 5 و حداکثر دمای 12 درجه سانتیگراد و طی پنجشنبه (3 اسفند ماه) ابری، در بعضی ساعت ها بارش باران و وزش باد به تدریج کاهش آب با حداقل دمای 6 و حداکثر دمای 12 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تداوم بارش باران و برف در برخی نقاط تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تداوم بارش باران و برف در برخی نقاط تهران"، کلیک کنید.