تاکید جنبش امل و حزب‌الله بر نقش مقاومت در مقابله با رژیم صهیونیستی

تاکید جنبش امل و حزب‌الله بر نقش مقاومت در مقابله با رژیم صهیونیستی

روسای جنبش امل و حزب‌الله لبنان از احزاب این کشور خواستند ابتکارعمل ارائه شده از سوی رئیس پارلمان را دنبال کرده و نشست مشترکی را جهت رایزنی و توافق برگزار کنند.

به گزارش تیکا، روزنامه «الاخبار» چاپ لبنان امروز دوشنبه در حساب کاربری خود در پلتفرم «ایکس» اعلام کرد، روسای جنبش امل و حزب‌الله لبنان امروز در بیانیه مشترکی بر نقش و کارکرد مقاومت در مقابل حملات مستمر رژیم صهیونیستی به مناطق لبنان به ویژه در جنوب این کشور تاکید کردند.

به نوشته الاخبار، روسای این حزب در بیانیه خود که آن را پس از دیدار دوره‌ای در ساختمان فرماندهی منطقه «جبل عامل-صور» برگزار کردند، از احزاب سیاسی خواستند در مسیر ابتکارعمل آغاز شده از سوی نبیه بری، رئیس پارلمان این کشور که سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان نیز آن را تایید کرد، مبنی را بر برگزاری نشستی مشترک با هدف رایزنی و توافق، بگذارند چراکه اگر گفتگو در لبنان متوقف شود، هیچ ارزشی برای آن باقی نمی‌ماند.

آنها در ادامه بیانیه مشترک خود از مردم لبنان خواستند با برپایی مجالس عاشورایی در هر روستا و شهری، مناسبت عاشورای حسینی و درس‌ها و عبرت‌های آن را گرامی بدارند به ویژه که این روزها لبنان با چالش‌هایی روبه‌رو است که آن را به پایبندی به همان اصولی ملزم می‌کند که امام حسین (ع) در مبارزه با ذلت و تسلیم بر اساس آنها قیام کرد و مهمترین این چالش‌ها تهدیدهای مستمر رژیم صهیونیستی به آغاز جنگی فراگیر علیه لبنان است.

پایان خبر تیکا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاکید جنبش امل و حزب‌الله بر نقش مقاومت در مقابله با رژیم صهیونیستی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاکید جنبش امل و حزب‌الله بر نقش مقاومت در مقابله با رژیم صهیونیستی"، کلیک کنید.