تام کروز با برد پیت در قاب تصویر کوینتین تارانتینو همراه می شود

تام کروز با برد پیت در قاب تصویر کوینتین تارانتینو همراه می شود

به گزارش خبرگزاری تیکا،تام کروز در حال مذاکره برای حضور در فیلم «منتقد فیلم» کوینتین تارانتینو است. گفته شده ستاره هالیوود در حال تنظیم برنامه خود برای ایفای یک نقش مکمل در این فیلم است.

کروز بیشتر سال مشغول «ماموریت: غیرممکن 8» خواهد بود، اگرچه او سعی خواهد کرد در حدود یا پس از پایان فیلمبرداری مجدد این فیلم اکشن، در فیلم تارانتینو بازی کند؛ زیرا تارانتینو قرار نیست تا اوایل سال 2025 تولید فیلم «منتقد فیلم» را آغاز کند.

سال 2019، تارانتینو در یک پادکست درباره کروز صحبت کرد و گفت: او مرد بزرگی است و ما واقعاً موفق شدیم تا یک همکاری با او بتواند اتفاق بیفتد.

کروز یکی از اولین بازیگرانی بود که تارانتینو برای بازی در نقش کلیف بوث در فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» به او فکر کرد، ولی در نهایت برد پیت نقش این شخصیت را بازی کرد و برای بازی خود برنده جایزه اسکار شد.

به گزارش خبرگزاری تیکا به نقل از ورلد آف ریل،هفته گذشته گزارش شد که پیت به جمع بازیگران فیلم آخر تارانتینو پیوسته است. اگرچه هیچ بازیگر دیگری به صورت رسمی معرفی نشده اما شایعه شده است کرت راسل، سامویل ال جکسون، لیوناردو دی کاپریو، پل والتر هاوزر و جان تراولتا هم در فیلم خواهند بود.

کروز 61 ساله بیشتر دهه گذشته را تنها به ساخت اکشن پرداخت و جای تعجب نیست که بخواهد بخشی از آخرین فیلم تارانتینو باشد چون این 2 هرگز با هم کار نکرده اند.

داستان فیلم «منتقد فیلم» که در سال 1977 در کالیفرنیا اتفاق می افتد، حول محور منتقدی می چرخد که برای یک مجله، نقد فیلم می نویسد. تارانتینو شخصیت اصلی فیلم را اینگونه توصیف کرده است: مردی که واقعاً زندگی می کرد اما هرگز واقعاً مشهور نبود و برای یک مجله رده پایین نقد فیلم می نوشت.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تام کروز با برد پیت در قاب تصویر کوینتین تارانتینو همراه می شود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تام کروز با برد پیت در قاب تصویر کوینتین تارانتینو همراه می شود"، کلیک کنید.