برترین های دومین نمایشگاه آبادیران معرفی شدند

برترین های دومین نمایشگاه آبادیران معرفی شدند

دومین نمایشگاه آبادیران با معرفی برترین های خود در دو بخش غرفه ها و راویان پیشرفت به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری تیکا، در این دوره از نمایشگاه آبادیران در بخش تقدیر از غرفه های برتر به ترتیب شرکت پیشران ماشین تبریز با طرح خانه های بتنی، گروه صنعتی هدایت با طرح خشک کن های انجمادی و حرارتی، شرکت فناوری شریف با طرح دستگاه تولید آب شیرین، شرکت پرواز یاران سیرنگ با طرح پهپاد های کشاورزی وشرکت ایده طلا یی کویر با طرح مکمل های غذایی دام، طیور و آبزیان رتبه های اول تا پنجم را کسب و تقدیر شدند.

 همچنین در بخش راوایان پیشرفت رتبه اول استان یزد با بیشترین تولید و بهترین ارایه معرفی شد که به ترتیب از خانم ها زهرا ملک ثابت، فاطمه دشتی، حدیث دهقان، زهرا امین زاده، فاطمه پارسیان تقدیر شد.

استان آذربایجان شرقی به دلیل خلاقیت در روایت حوزه فناوری در این بخش رتبه دوم را کسب کرد و  از آی نور کوهی، رقیه سعادتی، فاطمه پیرمحمدی و فاطمه پایدار حق تقدیر شد.

 استان سمنان نیز رتبه سوم این بخش را کسب کرد که به ترتیب از خانم ها الهه خلیل پور، نازنین زهرا خسروی، فاطمه بیطاری فاطمه حق شناس تقدیر شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برترین های دومین نمایشگاه آبادیران معرفی شدند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برترین های دومین نمایشگاه آبادیران معرفی شدند"، کلیک کنید.