بازی های باقی مانده استقلال ترسناک است/ 4 پیچ خطرناک که دور رفت نکونام امتیاز داد

بازی های باقی مانده استقلال ترسناک است/ 4 پیچ خطرناک که دور رفت نکونام امتیاز داد

آفتاب نیوز :

استقلال با یک امتیاز برتری نسبت به پرسپولیس صدرنشین لیگ ماست و در فاصله 7 مسابقه تا پایان فصل، خیلی ها با توجه به دیدار های باقیمانده این تیم شانس بیشتری برای قهرمانی به شاگردان نکونام می دهند. اما با یک نگاه به جدول بازی ها و نتایج دور رفت مشخص می شود که این پیش بینی خیلی خوش بینانه است.

استقلال تا قبل از بازی با مس رفسنجان 3 امتیاز برتری نسبت به پرسپولیس داشت و با یک مساوی در ورزشگاه آزادی این فاصله به یک امتیاز رسید. فراموش نکرده ایم که پرسپولیس فصل قبل، یعنی در بهار سال گذشته هر هفت مسابقه باقی مانده خود را برد و ثابت کرده که توانایی تمرکز در رقابت های حساس پایانی و ثبات در کسب نتیجه را دارد. این یعنی استقلال دیگر حق کوچک ترین اشتباهی ندارد چرا که با یک مساوی احتمال تقدیم صدرنشینی جدول به رقیب دیرینه وجود دارد. حال ببینید استقلال در دور رفت و در بازی های به مراتب آسان تر در 7 مسابقه پایانی چه نتایجی گرفت.

استقلال این هفته میزبان شمس آذر قزوین است. تیمی که این فصل یقه بزرگان را در خانه هایشان گرفته و بازی رفت مقابل استقلال دو بار عقب افتاد و هر دو بار توانست جبران کند؛ آن بازی 2-2 مساوی تمام شد. در بازی بعدی استقلال باید در تبریز به مصاف تراکتور برود. یک جدال همیشه حساس در لیگ برتر ما که دور رفت در ورزشگاه آزادی با دو گل به سود استقلال تمام شد. تراکتور دست به تغییر مربی زده و انگیزه های ستاره های این تیم برای درخشش مقابل استقلال هم هست، به خصوص پرسپولیسی های این تیم قرمزپوش!

بازی بعدتر استقلال در ورزشگاه آزادی مقابل ذوب آهن خواهد بود. بازی رفت در فولادشهر 1-1 مساوی تمام شد و می دانیم که ذوب آهن دور برگشت تمام امتیازاتش را از بازی های بیرون خانه گرفته است. چهارمین بازی بعدی استقلال مقابل فولاد خواهد بود، باز هم در ورزشگاه آزادی و دیداری که باز هم در دور رفت مساوی تمام شد؛ تیم سابق جواد نکونام که انگیزه زیادی برای متوقف کردن او دارد.

از حالا پنجمین بازی بعدی استقلال مقابل نساجی است؛ در ورزشگاه وطنی قایمشهر و مقابل ساکت الهامی؛ استقلال بازی رفت را با 4 گل پیروز شد. بازی ماقبل آخر استقلال در این فصل در ورزشگاه آزادی برابر گل گهر خواهد بود؛ بازی رفت این دو تیم در سیرجان مساوی تمام شد و آن جا هم استقلال عقب بود که با پنالتی یامگا از شکست گریخت! و بالاخره بازی هفته پایانی مقابل پیکان که در ورزشگاه دستگردی خواهد بود. استقلال دور رفت 2-1 تیم رضا عنایتی را برد، اما کیست که نداند پیکان دور برگشت موفق ترین تیم ما بوده که اصلا قابل مقایسه با تیم دور رفت نیست!

این یعنی در دور رفت استقلال از این هفت مسابقه صاحب 3 برد و 4 مساوی شده است. از 21 امتیاز ممکن تنها 13 امتیاز را گرفته و 8 امتیاز از دست داده که در صورت تکرار حتی یکی از این مساوی ها شانس از دست رفتن صدرنشینی وجود دارد!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازی های باقی مانده استقلال ترسناک است/ 4 پیچ خطرناک که دور رفت نکونام امتیاز داد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازی های باقی مانده استقلال ترسناک است/ 4 پیچ خطرناک که دور رفت نکونام امتیاز داد"، کلیک کنید.