بازداشت سرایدار خیانتکار یک مزون در شمال تهران

بازداشت سرایدار خیانتکار یک مزون در شمال تهران

آفتاب نیوز :

سرهنگ صادق ضرونی در تشریح جزییات این خبر گفت: به دنبال اعلام یک فقره سرقت از مزون لباس واقع در محله محمودیه تهران، رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران پلیس قرار گرفت و در جریان آن با بررسی دوربین های مداربسته محل سرقت، مشخص شد سرایدار ساختمان که از اتباع کشور همسایه است با همدستی دو نفر دیگر، در ساعات نیمه شب اقدام به سرقت لباس ها کرده است.

وی ادامه داد: بررسی های اولیه نشان داد متهمان از طریق فضای مجازی اقدام به فروش لباس و اموال مسروقه کرده و آن را در این فضا آگهی کرده اند. همین سرنخ مقدمه ای برای دستگیری این افراد شد.

سرکلانتر یکم پلیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: ماموران پس از اخذ مجوز های قضایی و با به کارگیری شیوه های پلیسی و در یک اقدام غافلگیر کننده سرایدار ساختمان را دستگیر و پس از کشف اموال مسروقه در اتاق سرایداری دو نفر دیگر از همدستانش را نیز شناسایی و دستگیر کردند.

وی با اشاره به انجام بازجویی از متهمان گفت: متهمان در جریان بازجویی های انجام شده به جرم خود اعتراف کردند. در ادامه برای این افراد پرونده ای تشکیل شد و متهمان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت به شهروندان به ویژه مغازه داران توصیه کرد که فروشگاه ها و انبار های خود را به تجهیزات امنیتی همچون دوربین های مداربسته و دزدگیر مجهز کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت سرایدار خیانتکار یک مزون در شمال تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت سرایدار خیانتکار یک مزون در شمال تهران"، کلیک کنید.