بارش باران و وزش باد شدید در تهران

بارش باران و وزش باد شدید در تهران

آفتاب نیوز :

 براساس بررسی نقشه های پیش یابی و تحلیل الگو های همدیدی، وضعیت جوی استان تهران طی 5 روز آینده، آسمان کمی ابری تا نیمه ابری و در بعضی ساعات همراه با افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می شود.

 از بعدازظهر امروز تا روز دوشنبه با نفوذ و فعالیت سامانه بارشی در سطح استان به ویژه روز های شنبه و یکشنبه (5 و 6 خردادماه) در ساعات عصر و شب، در بعضی ساعات بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید، در مناطق مستعد بارش تگرگ و در بخش های جنوبی استان وزش باد شدید تا خیلی شدید و خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود.

طبق این گزارش، آسمان تهران فردا (5 خردادماه) قسمتی ابری و وزش باد، به تدریج افزایش ابر و افزایش باد، در بعضی ساعت ها رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید با حداقل دمای 17 و حداکثر دمای 30 درجه سانتیگراد و در روز یکشنبه (6 خردادماه) قسمتی ابری و وزش باد، در بعضی ساعت ها افزایش ابر و باد، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید با حداقل دمای 18 و حداکثر دمای 31 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فرودگاه امام خمینی و ورامین با بیشینه دمای 29 درجه سانتیگراد گرم ترین ایستگاه های استان تهران طی 24 ساعت گذشته بوده اند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بارش باران و وزش باد شدید در تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بارش باران و وزش باد شدید در تهران"، کلیک کنید.