ایمن سازی 41 نقطه پرحادثه در محورهای مواصلاتی کرمانشاه در سال گذشته

ایمن سازی 41 نقطه پرحادثه در محورهای مواصلاتی کرمانشاه در سال گذشته

به گزارش خبرنگار تیکا کرمانشاه، سید شهرام کهریزی پیش از ظهر امروز یکشنبه (نهم اردیبهشت ماه) در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در سال گذشته 10 نقطه پرحادثه مصوب کمیسیون ایمنی راه های کشور ایمن سازی شده و 31 نقطه پرحادثه مازاد رفع شده است.

وی افزود: 9 نقطه مصوب کمیسیون ایمنی راه های کشور نیز در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه در حال انجام است و پیشرفت فیزیکی بین 20 تا 80 درصدی دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه تصریح کرد: اکیپ های امانی، راهداری در حال رفع و ایمن سازی نقاط پرحادثه در راه های فرعی، روستایی و سایر نقاط با احتمال وقوع حادثه ، هستند که طی 12 ماهه سال گذشته 31 نقطه پرحادثه مازاد بر مصوبات در شهرستان ها به شرح ایمن سازی انجام شده؛ در شهرستان پاوه 10 نقطه، اسلام آبادغرب چهار نقطه، دالاهو سه نقطه، روانسر یک نقطه، ثلاث باباجانی سه نقطه، جوانرود سه نقطه، سرپل ذهاب سه، هرسین 2 و شهرسنان کرمانشاه 2 نقطه ایمن سازی شده است.

کهریزی خاطر نشان کرد: شناسایی نقاط پرحادثه در محورهای مواصلاتی اهمیت بالایی دارد و امروزه معیارهای استاندارد سازی محورها تغییر کرده است، لذا باید نقاط خطرساز در محورهای مواصلاتی بصورت مستمر شناسایی و برنامه ریزی برای رفع و اصلاح آنها در اولویت قرار دارد، زیرا این مهم علاوه بر افزایش ضریب ایمنی راه ها، در کاهش تصادفات جاده ای نقش بسزایی دارد.

وی در پایان اضافه کرد: سامانه 141 مرکز مدیریت راه ها پل ارتباطی کاربران جاده با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه بوده و بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات، دریافت شکایات است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ایمن سازی 41 نقطه پرحادثه در محورهای مواصلاتی کرمانشاه در سال گذشته" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ایمن سازی 41 نقطه پرحادثه در محورهای مواصلاتی کرمانشاه در سال گذشته"، کلیک کنید.